• Неодамнешно
ROFARSO Шарени Слатки Цртан филм Прекрасна Животни Облаци Топол Воздух Балони Ѕид Налепници за Деца Акварел Отстранлив Ѕид Decals DIY Украси за Расадник Бебе Момчиња и Дев

ROFARSO Шарени Слатки Цртан филм Прекрасна Животни Облаци Топол Воздух Балони Ѕид Налепници за Деца Акварел

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

✿"ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ" : отстранлив топол воздух балони ѕид налепница е направен од премиум ЕКО-пријателски водоотпорен ПВЦ.Ова дома декор е не-токсични и безбедност, па остатокот увери за да ги користите.✿. ✿"ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ" : Овој ѕид decal вклучува 2 листови на 35.4" x 11,8" и заврши големина е околу 48.6" x 37.4".Декорација е лесно да се залепи и да ги отстраните без да му наштети на површината на ѕидот.Ако го користиме на правилен начин,овој колоритен симпатична ѕид налепница може да трае долго време без пилинг, брчки или исчезнува.Оваа налепница е многу погоден за бебе соба,спална соба,playroom,дневна соба,детски соби.✿. ✿"Уживам во ТОА" : Ајде!Додадете малку боја и забава на животот!Ајде да се направи соба со светли и убави со овие убави жирафа,овци,свинче,птици,виножито,балон и облак модели.Тоа е исто така добар подарок за вашите деца,пријатели и нов сосед.На готовиот големината не е стационарен,може да се даде целосна претстава за вашата креативност и инспирација да ги користат овие DIY налепници и да уживате со вашите деца и пријатели.✿. ✿"ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ" : Оваа премија decal е лесен за употреба.Само излупете ги исклучи внимателно и држи ги на мазна,чиста,сува и прашина на површините со вашите раце.Ако постојат некои меури,можете да користите нула картичка за отстранување на меурчињата или се користи игла за да пирс на мали меурчиња и мазна нив, тоа нема да влијае на севкупниот паста сила.Ако мислите дека на страната на етикетата е малку свиткан, се користи фен за коса да се малку топлина лепило и притиснете го цврсто.✿. ✿"ВНИМАНИЕ" : проверете дали ѕидот површина е мазна,чиста,сува и нема прашина.Кога отстранување на ѕид налепница,можете да го користите фен за коса да се загрее на лепило, а потоа користете нож за да го подигнете аголот на налепница нежно и излупете го полека.Затоа што на пакувањето метод есе тркалаат, може да се одвиваат и израмните налепница по добивањето тоа, и место нешто на неа за да ги задржат тоа станот за време на која ќе се направи полесно за вас да се држиме.✿.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

100 Компјутери Ѕвезда Налепници Светат во Темно Пластични Ѕвезди Налепници Прозрачна Ѕид Decals Дома Ѕид Оркестарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

100 Компјутери Ѕвезда Налепници Светат во Темно Пластични Ѕвезди Налепници Прозрачна Ѕид Decals Дома Ѕид Оркестарот

Уникатен прозрачна ѕид налепници уметност декорација за спални соби, дневни соби, студии и така натаму.�

DEN 335.76