• Неодамнешно
Слонче Расадник Décor 8 Лист, Ѕидни Украси со Животните, Виножито, Срце-Форма Балони, Ѕид Налепници за Детска, Спална соба Décor за Девојчиња Момчиња

Слонче Расадник Décor 8 Лист, Ѕидни Украси со Животните, Виножито, Срце-Форма Балони, Ѕид Налепници за Детска,

Buyers rating:
DEN 2388.00

Количина на стоки

Материјал : слон ѕид налепници се направени на мисловните винил материјал, кој е високо квалитетна, и Само-лепило.Доаѓа во 8 лист nersury ѕид decal, лист големина : 9.85" × 13.78" (25cm × 35cm), DIY ѕид налепници, пејст слободно според вашите желби.Одликувајќи се со симпатична слон, балон,виножито, срце облик, започнете, облаците, буквата "малку Сонувач".Оваа прекрасна шема на ѕидот decal е pefect за украсување на вашето бебе е расадник соба или kindergarden.Тоа ќе додадете повеќе забава за деца.Кора и се Држи : ѕидот налепници се Само-лепило, само се држи на мазна, рамна, сува и прашина слободен простор на вашиот ѕид без алатки.Може да се примени на било чиста мазни површини : ѕидови, мебел, плочки, огледала и прозорци.Идеален за да ги красат бебе бебе соба соба, kindergarden.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Планината бебе соба Оркестарот – Бебе Момче бебе соба Оркестарот – Деца Декор – Расадник Ѕид Оркестарот – Планински
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Планината бебе соба Оркестарот – Бебе Момче бебе соба Оркестарот – Деца Декор – Расадник Ѕид Оркестарот – Планински

Само најдобро за вашето бебе : да се Создаде пријатна, топла атмосфера за вашиот нов додаток или импреси�

DEN 623.76