• Неодамнешно
Слатка Jojo Дизајни Чеша Сина и Бела Ѕид Уметност Отпечатоци Соба Оркестарот за Бебето, Расадник, и Деца за Мечка, Планина Акварел Колекција - Сет од 4 - Сон Голема, Не с?

Слатка Jojo Дизајни Чеша Сина и Бела Ѕид Уметност Отпечатоци Соба Оркестарот за Бебето, Расадник, и Деца за

Buyers rating:
DEN 719.76

Количина на стоки

4 компјутер.Уметноста Print Set - Секој поединец печати мерки 8in.x 10in.Професионално печатени на премиум мат тешка категорија хартија со исчезнат отпорни мастило.Рамки и душеци не се вклучени.Мечка, Планина Колекција.Декоративни ѕид уметност print set карактеристики мечки, планини, пердуви, и стрели со инспиративни "Сон Голема Малку Еден" и "Не се Разбудам Мечка" цитати.Четири Парче Уметност Печати Поставува со Слатка Jojo Дизајни се совршен инспиративни ѕид оркестарот за да додадете уникатен и стилски дизајн на вашиот расадник, playroom, или спална соба.Секое парче карактеристики ексклузивно дизајни и уметност работа, печатени за висок квалитет премиум мат тешка категорија хартија со исчезнат отпорни мастило.Овие уметност поставува додадете прекрасен декоративни допир на вашите ѕидови се додека можете да ги пополните со вашето дете свој ремек-дела.Рамки и душеци не се вклучени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Disney Pixar Finding Dory Кора & Лепат На Ѕидот Decals
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Disney Pixar Finding Dory Кора & Лепат На Ѕидот Decals

Димензии : 4 Листови 10" x 18".Decals се организира во големини од : 1.4"широк x 2"висока до 9"широк x 8.2"висока.Број на

DEN 307.20