• Неодамнешно
Креда Ѕид Decals 10 Боја Налепница за Училиште Училница Уметност Соба Декорација

Креда Ѕид Decals 10 Боја Налепница за Училиште Училница Уметност Соба Декорација

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

Пакетот Вклучува : 10 креда ѕид налепници во 10 различни бои.Секој мерки 1.9" широк X 13.4" високи.Овие decals се Отстранува и Обновливи и Repositionable. 10 Различни Бои : Секој модел е внимателно дизајниран, содржи сива, светло сива, кафеава, розова, жолта, сина, црвена, лимон жолта, зелена и виолетова.Голема Подароци за Децата : Забава дома декорација.Совршен за деца спалната соба, игра соба, расадник, и проучување.Користете светли креда ѕид decals да liven до вашата соба.Најдобро за Наставниците : Одлична за училиште училница украси.Овие шарени налепници се совршени за chalkboard, огласна табла, скучна листи, учење центар и клупи.Вашите студенти ќе љубов на атрактивни училница.Лесен За Користење : Овие креда ѕид decals се сечење фино, лесно да лупам и боја печатени светло.Само кора и се држи било каде ви се допаѓа, како прозорец, врата на ѕидот.Многу лесен за употреба и може да се отстрани лесно од повеќето глатки и рамни површини. 10 боја креда ѕид decals.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Планината бебе соба Оркестарот – Бебе Момче бебе соба Оркестарот – Деца Декор – Расадник Ѕид Оркестарот – Планински
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Планината бебе соба Оркестарот – Бебе Момче бебе соба Оркестарот – Деца Декор – Расадник Ѕид Оркестарот – Планински

Само најдобро за вашето бебе : да се Создаде пријатна, топла атмосфера за вашиот нов додаток или импреси�

DEN 623.76