• Неодамнешно
(2 парчиња Парчиња) Камера Назад Стаклена Леќа Замена Задна Камера Капакот за полнење за Motorola Мото G Игра 6.5 Inchs 2021 XT2093 -Сина Боја

(2 парчиња Парчиња) Камера Назад Стаклена Леќа Замена Задна Камера Капакот за полнење за Motorola Мото G Игра

Buyers rating:
DEN 191.28

Количина на стоки

Нова Камера Стакло Замена на Капакот за полнење за Motorola Мото G Игра 6.5 Inchs XT2093 -Сина Боја Само,не одговара за другиот Телефон Верзија.Црна Боја,ќе го Замени Камера Стаклена Леќа Делови.Не Доаѓа Инсталирате Настава,Бидете сигурни дека ќе Камерата Работи од Стакло Покрие Делови inlcude во Пакет само. 2*Камера Стакло Замена на Делови +1*Универзална Поправка Алатки кои се внатре во пакет.Направени од Високо Квалитетен Материјал Стакло и секој Делови се провери Внимателно пред Брод.Боја : Мото G Игра XT2093-Леќа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат