• Неодамнешно
(Металик Материјал) sunways Батеријата Случај со Задна Камера Стаклена Леќа+ Јачина на звук Копче + Копчето Замена за HTC One M7 801e 801n 801c 801s(Сребро)

(Металик Материјал) sunways Батеријата Случај со Задна Камера Стаклена Леќа+ Јачина на звук Копче + Копчето

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Компатибилен со HTC Еден M7. Ве молиме двојно проверете го уредот модел е она што ви треба.(да има иста).Вклучувајќи Уред Отворање Tools.Не вклучувајќи настава.Ве молиме проверете ја Верзијата внимателно, Опашката Модел е важно на која е верзија,ако го изберат погрешен верзија ќе не одговара на вашиот уред.Внимание : Бидете сигурни дека бројот на моделот е натпревар на вашиот уред Не настава и ние не сме решение за човекови направена штета во текот на инсталацијата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат