• Неодамнешно
CELL4LESS Замена Стакло Назад Покритие Задната Врата w/Инсталиран на камерата Леќи на Камерата и Рамка, Обичај Отстранување Алатка за & Лепило за Samsung Галакси S8+ Плус ОЕМ

CELL4LESS Замена Стакло Назад Покритие Задната Врата w/Инсталиран на камерата Леќи на Камерата и Рамка, Обичај

Buyers rating:
DEN 336.00

Количина на стоки

????Замена на Задните Врати Стакло Назад Покритие за Samsung Галакси S8+ Плус (НЕ за S8). ????Вклучува Инсталиран на камерата Леќи на Камерата & Рамка, Обичај отстранување алатка и лепило за брза и лесна инсталација. ????Нови поправка делови за скршени Галакси S8 ПЛУС задното стакло , Галакси S8 ПЛУС замена назад комплет. ????Квалитетот и одговара гарантира за сите CELL4 LESS производи.Поддршка од се да ни се јавите директно преку . ????G955 G955 F G955 A G955 V G955 P G955 T Сите Превозници.Samsung Галакси S8 ПЛУС назад обвивка Вратата Покрие со Сопствени отстранување алатка.Наместо тоа, на местото на телефонот можете лесно да поправка на оштетени парче со CELL4 LESS Задните Врати Стаклена Врата замена со совршен натпревар бои.Дизајниран за лесна инсталација со само неколку чекори!Ние препорачуваме гледа неколку видеа на задните врати стакло замена за Samsung телефони.Samsung Галакси S8 ПЛУС СИТЕ ПРЕВОЗНИЦИ Комплет Вклучува : - Замена Стакло Назад Покритие - Инсталиран на камерата Леќи на Камерата и Рамка - Лепило за reattachment - Отстранување изберете алатка - Тешко дрво случај Брзо и лесно поддршка од страна да ни се јавите преку е предвидено!Отворањето на задната страна на телефонот може да празнина производител гаранција.Ве молиме проверете гаранција датуми и/или телефон производителот.CELL4 LESS не треба да биде одговорен за каква било штета или voided гаранции на телефонот се должи на употребата на нашите производи или неуспешен инсталации од страна на клиентите.Ве молиме консултирајте се со поправка на специјалист или не контактирате директно преку.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат