• Неодамнешно
YUYOND ОЕМ Оригинални Сина Задна Камера Стаклена Леќа Замена за Samsung Галакси Забелешка 9 (Сите Оператори) со Лепило Инсталирани со Алатки за Полнење и Чиста Крпа

YUYOND ОЕМ Оригинални Сина Задна Камера Стаклена Леќа Замена за Samsung Галакси Забелешка 9 (Сите Оператори)

Buyers rating:
DEN 213.36

Количина на стоки

Нови ОЕМ оригинални стаклена леќа.ОЕМ сина задна камера стаклена леќа за samsung галакси забелешка 9 со лепило инсталирани,лесен за употреба.Поправка алатки вклучени во пакетот.пинцети може да ви помогне многу кога ќе се исчисти, го искршил задното стакло стакло објектив за samsung галакси забелешка 9 сина.Замена на делови за штета или скршени камера стаклена леќа.Инсталирање на нова камера стаклена леќа за галакси забелешка 9, вашиот телефон ќе работи и повторно.Компатибилен со Забелешка 9 N960 F, N960 U, N960 N, N960 T, N960 FD, N960 W (Сите превозници).За samsung галакси забелешка 9 камера стаклена леќа замена на оем сина.Не За Забелешка 10. Ве молиме becareful кога ќе го замените оштетен или скршен задна камера стакло за samsung галакси забелешка 9 и да се справи со скршеното стакло во соодветен начин.Како таму не треба упатствата во пакувањето.Ако сте прв пат да се направи оваа работа,ние ви препорачуваме да ги проверите видео на интернет.YUYOND ОЕМ Оригинални Сина Задна Камера Стаклена Леќа Замена За Samsung Галакси Забелешка 9 (Сите Оператори) Со Лепило Инсталирани Со Алатки за Полнење И Чисти Cloth Best замена на делови за штетата/скршени/изгребани камера стаклена леќа со пре-сече лепило пред-installed Compatible со Забелешка 9 N960 F, N960 U, N960 N, N960 T, N960 FD, N960 W (сите превозници)Боја : Blue Package вклучува : 1x 1pc Нови сина камера стаклена леќа за белешка 91x 1pc помош на пинцета (Црна)1x 1pc Мини screwdriver1x 1pc Пластични spudger blue1x 1pc Чиста крпа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат