• Неодамнешно
Назад Камерата Леќи од Стакло Покрие Замена Компатибилен со iPhone 7 и iPhone 8, вклучувајќи Поправка Алатки

Назад Камерата Леќи од Стакло Покрие Замена Компатибилен со iPhone 7 и iPhone 8, вклучувајќи Поправка Алатки

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

Компатибилен со i Phone 7 A1660/A1778/A1779 и i Phone 8 A1863/A1905/A1906. Производ вклучува назад камерата леќи на камерата и поставено на поправка алатки.На високо-квалитетни производи : Секој производ е тестиран пред пратката.Како да се инсталира : лесно да го инсталирате, можете да ги гледате поврзани со видео пред замена.Добра услуга : Ние ќе се обезбеди најдобра услуга по продажбата.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат