• Неодамнешно
ОЕМ 90590689 Замена за Black & Декер 90590689-10 Вакуум Филтри за Воздух (10 Парчиња) BDH1200NVAV Тип 1 BDH7200CHV Тип 1 BDH9600CHV Тип 1 HNV220B Тип 1

ОЕМ 90590689 Замена за Black & Декер 90590689-10 Вакуум Филтри за Воздух (10 Парчиња) BDH1200NVAV Тип 1 BDH7200CHV

Buyers rating:
DEN 571.44

Количина на стоки

Вистински, ОЕМ Замена Дел.Замена на филтри за воздух, дел број 90590689. Компатибилен со : BDH1200 NVAV Тип 1, BDH7200 CHV Тип 1, BDH9600 CHV Тип 1, HNV220 B Тип 1. Мерки околу 1.05 X 2.10 1.20 X инчи.Компатибилен со : BDH1200 NVAV Тип 1, BDH7200 CHV Тип 1, BDH9600 CHV Тип 1, HNV220 B Тип 1.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат