• Неодамнешно
youanshanghang Поправка Делови Замени Батеријата на Задниот Поклопец за Vivo Y20/Y20i/Y12S/Y30/V2029/V2027/V2032/V2034A/V2043/V2026 (Боја : Бела)

youanshanghang Поправка Делови Замени Батеријата на Задниот Поклопец за Vivo Y20/Y20i/Y12S/Y30/V2029/V2027/V2032/V2034A/V2043/V2026

Buyers rating:
DEN 573.60

Количина на стоки

Батеријата на Задниот Поклопец за Vivo Y20 /Y20i/Y12 S/Y30/V2029/V2027/V2032/V2034 A/V2043/V2026. 1.Задниот поклопец замена за Vivo Y20 /Y20i/Y12 S/Y30/V2029/V2027/V2032/V2034 A/V2043/V20262.Замени скршен или нефункционален назад домување покрие со нови one3.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред shipping4.Целосно се вклопуваат и work5.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Галакси S10 Задната Корица Стакло Замена со Пре-Инсталиран на камерата Леќи на Камерата + Сите Лепило + Инсталација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Галакси S10 Задната Корица Стакло Замена со Пре-Инсталиран на камерата Леќи на Камерата + Сите Лепило + Инсталација

✅【ВКЛУЧЕНИ ЧЕКОР ПО ЧЕКОР ИНСТАЛАЦИЈА】✅ Компатибилен со Samsung Galaxy S10 СМG973 Сите Превозници, Големина 6.1 �

DEN 406.80
CELL4LESS Компатибилен Стакло Назад Покритие Назад Батеријата Вратата w/Пре-Инсталиран Камера & Лепило Компатибилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CELL4LESS Компатибилен Стакло Назад Покритие Назад Батеријата Вратата w/Пре-Инсталиран Камера & Лепило Компатибилен

????Одговара на било Samsung Галакси S7 Работ (Ќе не одговара S7) G935 A G935 V G935 T (Не за стандард S7) ????Вклучува S7 Edge со

DEN 312.00