• Неодамнешно
YINZHI Поправка Делови, Батеријата на Задниот Поклопец за Галакси A6s(Црна) Мобилен Телефон го Замени Дел (Боја : Розова)

YINZHI Поправка Делови, Батеријата на Задниот Поклопец за Галакси A6s(Црна) Мобилен Телефон го Замени Дел (Боја

Buyers rating:
DEN 1447.20

Количина на стоки

Сосема нов и висок квалитет на поправка делови за вашиот телефон.Овој дел се користи за да се замени скршен или неупотребливи објект со нова.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.Совршено се вклопуваат со Телефони.Услуги на клиентите : Ние обезбедуваме 24-час брз одговор.Ако не сте 100% задоволни со нашите производи ,ве молиме падна слободно да контактирате со нас преку и ќе ни биде задоволство да ви помогнеме.Батеријата на Задниот Поклопец за Галакси A6s(Црна).Совршено се вклопуваат со Телефони.1. Задниот поклопец замена за Samsung Галакси A6s 2. Замени скршен или нефункционален назад домување покрие со нова 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот 4. Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

CELL4LESS Компатибилен Стакло Назад Покритие Назад Батеријата Вратата w/Пре-Инсталиран Камера & Лепило Компатибилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CELL4LESS Компатибилен Стакло Назад Покритие Назад Батеријата Вратата w/Пре-Инсталиран Камера & Лепило Компатибилен

????Одговара на било Samsung Галакси S7 Работ (Ќе не одговара S7) G935 A G935 V G935 T (Не за стандард S7) ????Вклучува S7 Edge со

DEN 312.00