• Неодамнешно
YINZHI Поправка Делови, Батеријата на Задниот Поклопец за Галакси A6s(Црна) Мобилен Телефон го Замени Дел (Боја : Сина)

YINZHI Поправка Делови, Батеријата на Задниот Поклопец за Галакси A6s(Црна) Мобилен Телефон го Замени Дел (Боја

Buyers rating:
DEN 561.60

Количина на стоки

Сосема нов и висок квалитет на поправка делови за вашиот телефон.Овој дел се користи за да се замени скршен или неупотребливи објект со нова.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.Совршено се вклопуваат со Телефони.Услуги на клиентите : Ние обезбедуваме 24-час брз одговор.Ако не сте 100% задоволни со нашите производи ,ве молиме падна слободно да контактирате со нас преку и ќе ни биде задоволство да ви помогнеме.Батеријата на Задниот Поклопец за Галакси A6s(Црна).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Галакси S10 Задната Корица Стакло Замена со Пре-Инсталиран на камерата Леќи на Камерата + Сите Лепило + Инсталација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Галакси S10 Задната Корица Стакло Замена со Пре-Инсталиран на камерата Леќи на Камерата + Сите Лепило + Инсталација

✅【ВКЛУЧЕНИ ЧЕКОР ПО ЧЕКОР ИНСТАЛАЦИЈА】✅ Компатибилен со Samsung Galaxy S10 СМG973 Сите Превозници, Големина 6.1 �

DEN 406.80
Галакси S20 Плус/S20+ Назад Стакло Замена за Домување Вратата Делови со Камера Рамка Леќа со Претходно Инсталиран
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Галакси S20 Плус/S20+ Назад Стакло Замена за Домување Вратата Делови со Камера Рамка Леќа со Претходно Инсталиран

1Галакси S20 плус Назад Стакло Замена ,Компатибилен со : Samsung Galaxy s20 плус , Што се користи за замена на оште�

DEN 407.52
CELL4LESS Компатибилен Стакло Назад Покритие Назад Батеријата Вратата w/Пре-Инсталиран Камера & Лепило Компатибилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CELL4LESS Компатибилен Стакло Назад Покритие Назад Батеријата Вратата w/Пре-Инсталиран Камера & Лепило Компатибилен

????Одговара на било Samsung Галакси S7 Работ (Ќе не одговара S7) G935 A G935 V G935 T (Не за стандард S7) ????Вклучува S7 Edge со

DEN 312.00
Галакси S10 Задното Стакло Замена Задниот Поклопец со Пре-Инсталиран на камерата Леќи на Камерата + Сите Лепило
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Галакси S10 Задното Стакло Замена Задниот Поклопец со Пре-Инсталиран на камерата Леќи на Камерата + Сите Лепило

✅【ВКЛУЧЕНИ ЧЕКОР ПО ЧЕКОР ИНСТАЛАЦИЈА】✅ Компатибилен со Samsung Galaxy S10 СМG973 Сите Превозници, Големина 6.1 �

DEN 406.80