• Неодамнешно
YINZHI Поправка Делови, Батеријата на Задниот Поклопец за Галакси A6s(Црна) Мобилен Телефон го Замени Дел (Боја : Црна)

YINZHI Поправка Делови, Батеријата на Задниот Поклопец за Галакси A6s(Црна) Мобилен Телефон го Замени Дел (Боја

Buyers rating:
DEN 852.00

Количина на стоки

Сосема нов и висок квалитет на поправка делови за вашиот телефон.Овој дел се користи за да се замени скршен или неупотребливи објект со нова.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.Совршено се вклопуваат со Телефони.Услуги на клиентите : Ние обезбедуваме 24-час брз одговор.Ако не сте 100% задоволни со нашите производи ,ве молиме падна слободно да контактирате со нас преку и ќе ни биде задоволство да ви помогнеме.Батеријата на Задниот Поклопец за Галакси A6s(Црна).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат