• Неодамнешно
Dougsgadgets Стакло Назад Покритие Батеријата Задна Врата Домување Нови Компатибилни со Motorola Мото Г-7 XT1962 (Бела)

Dougsgadgets Стакло Назад Покритие Батеријата Задна Врата Домување Нови Компатибилни со Motorola Мото Г-7 XT1962

Buyers rating:
DEN 155.76

Количина на стоки

Сосема Нов и Висок квалитет.Доаѓа со лепило во прилог.Пакетот Вклучува : Стакло Батеријата на Задниот Поклопец Компатибилен со Motorola Мото Г-7 Бела.Алатки, телефон, и инструкции не се вклучени.Сосема Нов.Доаѓа со лепило во прилог.Алатки и инструкции не се вклучени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат