• Неодамнешно
Samsung SCH-u740 Шампањ Злато ОЕМ Вистински Задниот Поклопец на Батеријата Врата

Samsung SCH-u740 Шампањ Злато ОЕМ Вистински Задниот Поклопец на Батеријата Врата

Buyers rating:
DEN 203.76

Количина на стоки

ОЕМ задната врата служи како совршена замена или назад врата за вашиот мобилен телефон.Чувајте вашиот мобилен телефон нов изглед и да изгледате одлично со ОЕМ батеријата вратата.Оваа ОЕМ поклопецот е специјално дизајниран да одговара на вашиот мобилен телефон.Бренд Нови ОЕМ Samsung Батеријата вратата Карактеристики : Стандардна Батерија Вратата Собранието, ШАМПАЊ ЗЛАТО ; Компатибилен со : Samsung SCH-U740;.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат