• Неодамнешно
WANAO02 Батеријата на Задниот Поклопец за Галакси J2 Премиер / G532(Црна) SDOJOG (Боја : Бела)

WANAO02 Батеријата на Задниот Поклопец за Галакси J2 Премиер / G532(Црна) SDOJOG (Боја : Бела)

Buyers rating:
DEN 1408.80

Количина на стоки

Тоа се користи за да се поправат оштетените SIM картичката или не работи фах слот Прецизни фитинг, толку совршен натпревар.Сеопфатен Комплет за поправка : Комплетен Сет на највисок квалитет, вклучувајќи и Професионална SIM Картичка Садот Извадете го Pin от.Само трошат малку пари за да се добие нов изглед за вашиот телефон.Замена на sim картичка фах држач за вашиот стар скршени, напукнато или неработни sim картичка фах носителот Совршено се вклопуваат.Батеријата на Задниот Поклопец за Галакси J2 Премиер / G532 (Црна).Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.1. Задниот поклопец замена за Samsung Галакси J2 Премиер / G5322. Замени скршен или нефункционален назад домување покрие со нова 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот 4. Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат