• Неодамнешно
Мобилен Телефон Замена на Делови за Батеријата на Задниот Поклопец за Галакси Core Премиер / G360(Сива) (Боја : Бела)

Мобилен Телефон Замена на Делови за Батеријата на Задниот Поклопец за Галакси Core Премиер / G360(Сива) (Боја

Buyers rating:
DEN 1092.00

Количина на стоки

1..ве Молиме потврдете го Телефонот назад на капакот на батеријата тип пред да нарачате,да Биде полесно за да ги собере од copy/генерички делови,работата повеќе совршено. 2.Замена на делови поради задниот панел скршени,што се попуштат, да носат прашања како така натаму. 3.Со иста тежина и боја на оригиналот телефон. 4..Сите делови тестирани со ист тип на телефонот пред породувањето за да се обезбеди работа. 5..Ако никогаш не сте го добиете вашиот објект или објектот е оштетен во транзит, ве Молиме да не контактирате директно преку е-маил.А ние ќе се потрудиме да ви помогне и што ти задоволство.Наплата и слободна замена.Stallation Информации : 1.Ве молиме проверете го објектот изглед внимателно во прв пат кога сте го добиле тоа да се потврди дали постои изглед кршење.Ако имате било какви проблеми, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и обезбедување на фотографии за проблемот.Ние ќе реши за вас наскоро.2.Не инсталирајте го објектот веднаш по примени.Ве молиме обидете се да се провери објектот функција со само приклучокот на задниот капак на телефонот прво.Објектот бил пронајден имате инсталирано или со лепило снимени нема да бидат разменети или вратени.За product1. Висок квалитет назад домување покрие замена за Samsung Галакси Core Премиер / G360.2. Замени скршен или нефункционален назад домување покрие со нова.3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.4. Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат