• Неодамнешно
AZUOCN 5pcs ОЕМ Екран селотејп Ленти LCD Дисплеј Запечатување Лепило Замена за iPhone 11 ПРО,Пред Домување Рамка Водоотпорен Пре-Сече Печат Налепници (за iPhone 11 ПРО)

AZUOCN 5pcs ОЕМ Екран селотејп Ленти LCD Дисплеј Запечатување Лепило Замена за iPhone 11 ПРО,Пред Домување Рамка

Buyers rating:
DEN 150.96

Количина на стоки

Екран Лепило Водоотпорен Пре-Сече Адхезивна Лента Лепак Замена за Моделот i Phone 11 ПРО.Лепило Налепница Лепак снимката е направена од многу високо квалитетен материјал е двојно двострано еднократна Лепило дека, ако е инсталиран правилно, ќе имаат иста функционалност како порано.Овој дел едноставно стапови кон внатрешноста на шасија назад домување правење на вода тесни печат.Пред се Намали Дизајн е така Лесно да се инсталира Вкл.Пакетот вклучува 5 Компјутери така што ќе имате резервна копија во случај да не успее во прв Пат.Пред Домување Рамка Водоотпорен Пре-Сече Печат Налепници. -Бренд : AZUOCN-Име на Производ : Оригинални Водоотпорен лепило за i Phone 11 PRO Black-Квалитет : 100% оригинални и нови, добар квалитет и силно лепило налепница.-Компатибилен : СИТЕ CARIERRS за i Phone ,-се Користи За : Пре-сече шема, ви спаси многу време и проблеми.Замена на течност оштетување на лепило шасија налепница сет за i Phone .Се користи за да се придржуваат LCD собранието и да се направи тоа фиксна цврсто,еднаш за вашиот iphone е отворен, вашиот нормално треба земе LCD екран надвор, тогаш овој печат лепило нормално треба да се замени со нова.-Забелешка : Овој дел едноставно стапови кон внатрешноста на шасија задните врати домување Рамки правење на вода тесни печат .Пакетот Вклучува : 5 x за i Phone Водоотпорен лепило налепница.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат