• Неодамнешно
Acxico 10Pcs Назад Задните Леќи на Камерата Стакло се Покрива со Адхезивна за Apple iPhone 7 Плус iPhone 8 Плус 5.5

Acxico 10Pcs Назад Задните Леќи на Камерата Стакло се Покрива со Адхезивна за Apple iPhone 7 Плус iPhone 8 Плус

Buyers rating:
DEN 811.20

Количина на стоки

Материјал : Стакло.Леќи од Стакло Покрива Само ( рамка не се вклучени ).Компатибилен со : i Phone 7 Плус i Phone 8 Плус 5.5. Пакет се Вклучени : 10 Pcs Назад Задните Леќи на Камерата Стакло се Покрива со Адхезивна за Apple i Phone 7 Плус i Phone 8 Плус 5.5"(Ако има било какви проблеми со производот, ве молиме да ни испрати слики.Кажете ни повеќе детали во врска со овој проблем.).Ви благодарам многу за вашиот купување од нашата продавница.Било какви прашања ,ве молиме да бидат слободни да контакт.Назад Задните Леќи на Камерата Стакло се Покрива со Адхезивна за Apple i Phone 7 Плус i Phone 8 Плус 5.5"Опис : Инсталирајте : Техничар е Потребно.Настава не included Lens Стакло Покрива Само ( рамка не се вклучени )Компатибилен со : i Phone 7 Плус i Phone 8 Плус 5.5100% нови и високо quality Material : Glass Color : Како слика shows Quantity : 10 Pcs Note : осветленост и различни монитори може да causethe бојата на објектот во слика малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е+/-1-3cm.Ние високо го цениме сите custome rsopinions да improvethe продажба, исто така, ако нешто ви се незадоволни, ве молиме контактирајте со нас за веројатно најдобро решение.Ви благодариме!Пакет се Вклучени : 10 Pcs Назад Задните Леќи на Камерата Стакло се Покрива со Адхезивна за Apple i Phone 7 Плус i Phone 8 Плус 5.5"(Ако има било какви проблеми со производот, ве молиме да ни испрати слики.Кажете ни повеќе детали во врска со овој проблем.).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат