• Неодамнешно
(2 парчиња) Задна Камера Назад Стаклена Леќа Замена за Samsung Галакси Забелешка 9 N960 N960F N960U 6.4 инчен -Сина Боја

(2 парчиња) Задна Камера Назад Стаклена Леќа Замена за Samsung Галакси Забелешка 9 N960 N960F N960U 6.4 инчен

Buyers rating:
DEN 191.52

Количина на стоки

Compatiable Модел : Камера Стакло Замена за Samsung Галакси Забелешка 9 N960 N960 F N960 U 6.4 инчен -Сина Боја.Употреба : Стакло Поклопецот на Галакси забелешка 9 ќе го Замени ти се Скршени/Scrach/Стари Поклопец на Леќите на Камерата Делови како нови.Важно : имајте на ум 9 Стакло Замена Инсталирате Еснаф не се Вклучуваат во Пакет,укажуваат на тоа wach Неколку Соберат Видео пред да го купат тоа.Она што е уште поважно,Пакетот Доаѓа Стаклен Капак Делови.Пакетот Вклучува : 2 парчиња забелешка 9 Леќи на Камерата Замена + 2 парчиња Камера Стакло Лепило +1 сет Универзална Поправка Алатки.Квалитет : секоја белешка 9 Замена Камера Стакло се Строго проверка на Боја/големина пред shippment.забелешка 9 Камера Стакло ќе го Замени ти се Скршени/Scrach/Стари Стакло Покрие делови,се вклопуваат совршено.Големи Делови за соберете се Отстрани што стариот Камера Надвор и Целосно Чистење (може да се стави на косата сува/топлина пиштол им помогне да расклатување на стариот Камера Стакло Adehesive).Силна Recommand види неколку соберат Видео пред да го купат тоа ,предлагам двојно проверете ќе телефон камера работа состојба предизвика она што купување/Се само Стаклен Капак на Галакси забелешка 9.(не вклучуваат Вистински Камера,Поправка Стакло Покрива само).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат