• Неодамнешно
Сокриј Bracer Кожа клима уред - 8 мл

Сокриј Bracer Кожа клима уред - 8 мл

Buyers rating:
DEN 1768.80

Количина на стоки

Совршен избор за чистење и климатизација сите врвни обложени и анилин обоена leathers.Кога се користи постојано, овој производ помага на вашата кожа да остане во потрага "добри како нови" за многу години.Овој производ не содржи какви било штетни минерални духови.Редовни климатизација и чистење помага да се заштити вашата кожа од нечистотии, прашина, УВ зраци, spills, и многу повеќе.Користете чиста бела крпа да нанесете мала количина и удар нежно се додека не се постигне убав сјај.Сокриј Bracer Кожа клима уред и Почиста е совршен избор за одржување на вашиот омилен кожни предмети.Таа е наменета да се користи на врвот-обложени и анилин обоена leathers.Тоа не е за Nubuck или Велур leathers.Редовни климатизација (1-4 пати годишно) со овој производ прави кожа отпорна на исчезнува, напукнување, сушење, spills и прашина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат