• Неодамнешно
Лим Ножици за Сечење, со Висока Цврстина Удобен Зафат Трајни да го Користите Не е Лесно да се Скрши. Едб Snips Авијација Snips за Метал Лист за Тврд Материјал(10 инчи)

Лим Ножици за Сечење, со Висока Цврстина Удобен Зафат Трајни да го Користите Не е Лесно да се Скрши. Едб Snips

Buyers rating:
DEN 1166.40

Количина на стоки

УДОБЕН ЗАФАТ : Ергономски дизајн се справи, не се лизга, удобен зафат.Дизајниран за долгорочна употреба и shearing на хард материјали.ВИСОКА ЦВРСТИНА : Во режа глава е направен од високо-квалитет челик, фалсификување, составен изгасне, висока цврстина, ' рѓа и корозија.СО ПРУЖИНИ : Со пружини, Автоматски се враќа по притискање,заштеда на време и напор.НЕ е ЛЕСНО ДА се ПРОБИЕ : Интегрален калапи се зголемува силата, па се справи со не е лесно да се скрши.НАЈДОБРО ЗА ДИРЕКТНО НАМАЛУВАЊА : Рамни Нож (straight-шема) snips се најдобри за директно прекини, но може да се справи со нежни облини и ќе сечење подебел материјал од duckbill snips. 1. На режа глава е направен од високо-квалитет челик, фалсификување, составен изгасне, висока цврстина, ' рѓа и корозија.2. Со пружини, заштеда на време и напор.3. Ергономски дизајн се справи, не се лизга, удобен зафат.4. Интегрален калапи се зголемува силата, па се справи со не е лесно да се скрши.5. Совршен за сечење алуминиум, лим, кожа, картичка одбор и пластика.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Metal Scissors
Material:
Steel
Size:
8 inches, 10 inches, 12 inches (optional)
Package List:
1 * Metal Scissors :
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Купувачи како што сакаат

Zeluga ZL125L Тешки Лево Намали Авијација Snip
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Zeluga ZL125L Тешки Лево Намали Авијација Snip

Оваа авијација snip од Zeluga е направен за да се долготрајни, и да добијат било работа, со леснотија и ефикас

DEN 331.20