• Неодамнешно
Stabila 38632-32-Инчен градители ниво, Магнетно, Висока Јачина Рамка, Точноста Заверена Професионално Ниво

Stabila 38632-32-Инчен градители ниво, Магнетно, Висока Јачина Рамка, Точноста Заверена Професионално Ниво

Buyers rating:
DEN 2832.00

Количина на стоки

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Најсилниот Магнети, рамна монтирани - Работа Hands-Free.Пролет челик косата индикатори во ампули.Сертифицирано Ниво на Точност во врвот прочитајте позиција : 1/32" над 72".Нивоа 59" и веќе имаат мост над хоризонталната шишенцето за непрекинато scribing рамка и зголемување на силата.Патентирана, епоксидни-заклучен ампули никогаш не треба прилагодување.Од Производителот Stabila е 38632 - 32" Магнетни верзија на Stabila е ново "најдобрите од најдобрите" професионални нивоа.Како лидер во оваа индустрија, Stabila е подобрена на "светот е најдобро ниво" со новиот тип 96 M серија.На ова ниво има поширока профил што значи уште посилен рамка.Точноста е сертифицирана врвот и на дното читања и спортски нови гумена подлога крајот капи и ѕидот костец кои се функционални уште за отстранлив флеш мерење.Ретки Земјата магнет технологија нуди unbelieveable држи моќта на метал studs, греди и цевка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Hozee Висока Прецизност Виси Меур Јаже Меур Израмнување на Јаже Линија Дух Ниво 5 Компјутери за Ѕидарските Работи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hozee Висока Прецизност Виси Меур Јаже Меур Израмнување на Јаже Линија Дух Ниво 5 Компјутери за Ѕидарските Работи

Со лиен куки да им се овозможи на ниво да бидат обесени од градители линија.погоден за ѕидарски, водовод,

DEN 314.40