• Неодамнешно
Мечка Ноќ Светло & Еднорог Ноќ Светлина, Деца Алармот, Мека BPA-Free Силикони Преносни Расадник Светилка, Деца USB Полнење Nightlight за Девојки, Момчиња, Деца Роденден Подаро?

Мечка Ноќ Светло & Еднорог Ноќ Светлина, Деца Алармот, Мека BPA-Free Силикони Преносни Расадник Светилка, Деца

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

【Симпатична Мечка Дизајн】Мечка симболизира претставува сила, семејство, виталност храброст и здравје.Секое дете сака да се заштити со топла мечка.Оваа Мечка ноќ светлина ќе почнат подобра да го искажат својата љубов кон своите деца.Оваа прекрасна Мечка ламба ќе го придружува вашите деца да спие, и да се задржи лоши соништа далеку од вашите деца во текот на ноќта. 【3 во 1 Аларм】Ние се комбинираат ноќ светлина, тајмерот и аларм во една, така оваа вечер светло за аларм можат да ги задоволат сите ваши потребите на децата.И тоа ги поддржува повторување на чекање, притиснете го копчето на врвот на оваа ноќ светлина да им се Овозможи на snooze функција кога алармот ќе се огласи, можете да добиете пет минути snooze time. 【Dimmable Ноќ Светлина】 Ноќ светлина, може да биде вклучено или исклучено со едноставно притискање на врвот.Ова светло за аларм нуди 3 видови на светлина бои(топло,природна,бела) која може да ги задоволи потребите на различни прилики, И светлината, исто така, може да се прилагоди.На ниска осветленост е погодна за спиење, око-грижа во текот на ноќта.На висока осветленост е погодна за читање,illumining.Вашите деца ќе имаат доволно чувство на сигурност со нашите ноќ светилка дури и тие спијат сами. 【USB Полнење & Преносни】 Изградена-во 1200 м-р литиум-јонска батерија, поддржува енергија-заштеда на функциите на часовникот на екранот ќе одам, кога не го користите, до 168 часа на батеријата.Има USB приклучок на дното за да се наплаќаат оваа ноќ светилка.Оваа ноќ светлина е лесно да се земе со вашите деца за да се насекаде!. 【И голема & Safe Подароци за Децата】 Направени со меки силиконски+ABS BPA-Free материјал, тоа е 100% не-токсични супстанции.Родителите можат безбедно дозволете им на децата да ги користат нашите аларм.Ова дете будилник може да биде симпатична декорација за вашите деца спалната соба.Покрај тоа, оваа симпатична ноќта светлина часовникот е совршениот подарок за вашите деца во нивните партии, роденден, Децата ден, Божиќ, или било значаен ден.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мини Ѕвезда Проекција на Светлината LED Ноќ Светлина, USB Приклучок, ПРЕДВОДЕНА Автомобилот Атмосферата Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мини Ѕвезда Проекција на Светлината LED Ноќ Светлина, USB Приклучок, ПРЕДВОДЕНА Автомобилот Атмосферата Декорација

Романтични Автомобил Таванот Ѕвезда Lights Романтични автоматскиот покрив ѕвезда атмосфера проектор све

DEN 1872.00
Подароци за Мама од Ќерка, Врежани Ноќ Светлина за Мамо, ПРЕДВОДЕНА Ноќ Светилка Подароци за Мама, Мама Подароци
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Подароци за Мама од Ќерка, Врежани Ноќ Светлина за Мамо, ПРЕДВОДЕНА Ноќ Светилка Подароци за Мама, Мама Подароци

УНИКАТЕН ПОДАРОК ЗА МАЈКА ми : Мајка е најголемиот човек во светот.Ќе се користи за да се грижи за мене.Се

DEN 430.80
Делфи TC5843 Контрола Рака
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Делфи TC5843 Контрола Рака

Нов, не remanufactured и конструиран со истите строги стандарди кои се применуваат на делови што ги направи за

DEN 2202.48
ToyJoy Диносаурус Ноќ Светлина Проектор за Деца, Таванот Проекторот со Заменлив Море Суштество, Ѕвездата и Планетата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ToyJoy Диносаурус Ноќ Светлина Проектор за Деца, Таванот Проекторот со Заменлив Море Суштество, Ѕвездата и Планетата

ДИНОСАУРУС КУПОЛА НОЌ СВЕТЛИНА : го Трансформира вашиот малку една спална соба во забава праисториски с

DEN 719.76
Ротирачки Ноќ Светлина Приклучок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ротирачки Ноќ Светлина Приклучок

Swiveling приклучок овозможува употреба во места кои се странично или наопаку.Приклучете се ротира 360 степе

DEN 215.76
3D Светилка Хари Стилови Ноќ Светлина Ноќни Ламби Хари Едвард Стилови Подарок за Љубителите Спална соба Оркестарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3D Светилка Хари Стилови Ноќ Светлина Ноќни Ламби Хари Едвард Стилови Подарок за Љубителите Спална соба Оркестарот

✨【Вниманието на пред користење】 ве Молиме отлепвам на заштитна фолија од двете страни прво, тоа може д

DEN 479.76