• Неодамнешно
Жолта Сини Круг Кругови Шема Ноќ Светлата Затворен,Ѕид Декоративни Nightlights за Спалната соба Расадник Бебе Соба Plug-in LED

Жолта Сини Круг Кругови Шема Ноќ Светлата Затворен,Ѕид Декоративни Nightlights за Спалната соба Расадник Бебе

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

АВТОМАТСКИ СЕНЗОР NIGHTLIGHT : Многу Паметен, Тоа се пали Кога Ви е Потребна, Не Бара од Вас за Да се Префрлате Рачно, Која Може да се Спречи Вас Од Заборавајќи Да го Исклучите И да Губат Моќ.Само вистинската количина на светлина, не груби за вашите очи; совршен за добивање на до во текот на ноќта и не морале да го вклучите светлата да се разбуди другите нагоре, го осветлуваат сите пречки во собата.МАЛА, КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА : 3 во W x 4.5 во D x 2 H (76 MM x 112 MM x 47 MM).Со Помош На Неговиот Компактен Дизајн, Оваа Модерна Ноќ Светлина Може да Биде Вклучен Во Било кој Стандард се Користи Затворен Вентил, Остава 2 Штекер Слободни За Други Уреди.ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ : Max 0.5 W, без користење прекумерна електрична енергија; долготраен ДОВЕДЕ до to60000 часа не се грижите за сијалицата заменете.МУЛТИ-ЦЕЛ : Ова ДОВЕДЕ ноќ светлина е совршен за бања, спална соба, ходникот, скали, кујна, дневна соба, и детска соба, се создаде безбедноста на околината, исто така, преносни за патување.Издржливи и Сигурен : Со високо квалитетни пластични, ова pack 2 led ноќ светлина има долго .Добро дизајниран мини outlook е простор-за заштеда на енергија и не го блокира дното штекер за други уреди.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви дополнителни прашања.Ја придружува вас и вашето семејство со овој удобен LED ноќ светлина.Велат good-bye да bumping во пречки во темница.Велат здраво на лесен, безбеден и удобен живот во текот на ноќта.Покрај тоа, за разлика од другите ноќ светла со батерии кои можат да станат dimmer, бидејќи на ниска моќност, светлината на овој приклучок во светилка е супер стабилна.Не Вклучувајте Дизајн Со својата чувствителна photocell сензор, оваа ноќ светлината автоматски се претвора во мрак и ИСКЛУЧУВАЊЕ на почетокот, вие не треба да го потсетам за да го исклучите светилка во Спецификација : 1. Влезен Напон:AC110-127 V; 2.Излезен Напон:DC2.8 V; 3.Тековната:≤25 MA; 4.Димензија:3 во W x 4.5 во D x 2 H (76mm x 114mm x 48mm); 5.Net Тежина:60g; 6.Моќ:0.5 W;.

Карактеристики на стоката

1. Input Voltage:AC110-127V; 2.Output Voltage:DC2.8V; 3.Current:≤25MA; 4.Dimension:3 in W x 4.5 in D x 2 in H (76mm x 114mm x 48mm); 5.Net Weight:60g; 6.Power:0.5W; :

Купувачи како што сакаат

ToyJoy Диносаурус Ноќ Светлина Проектор за Деца, Таванот Проекторот со Заменлив Море Суштество, Ѕвездата и Планетата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ToyJoy Диносаурус Ноќ Светлина Проектор за Деца, Таванот Проекторот со Заменлив Море Суштество, Ѕвездата и Планетата

ДИНОСАУРУС КУПОЛА НОЌ СВЕТЛИНА : го Трансформира вашиот малку една спална соба во забава праисториски с

DEN 719.76
Делфи TC5843 Контрола Рака
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Делфи TC5843 Контрола Рака

Нов, не remanufactured и конструиран со истите строги стандарди кои се применуваат на делови што ги направи за �

DEN 2202.48
4 Пакети 3D Ноќта на Светлината LED Светилка База LED Светло на Екранот База на Допир Биро Ноќ Светлина со Далечински
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4 Пакети 3D Ноќта на Светлината LED Светилка База LED Светло на Екранот База на Допир Биро Ноќ Светлина со Далечински

3 D LED Светло База : Оваа светлина носителот база работи со акрил светлина плоча за прикажување шарени све

DEN 599.76
3D Светилка Хари Стилови Ноќ Светлина Ноќни Ламби Хари Едвард Стилови Подарок за Љубителите Спална соба Оркестарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3D Светилка Хари Стилови Ноќ Светлина Ноќни Ламби Хари Едвард Стилови Подарок за Љубителите Спална соба Оркестарот

✨【Вниманието на пред користење】 ве Молиме отлепвам на заштитна фолија од двете страни прво, тоа може д

DEN 479.76