• Неодамнешно
gazechimp LED Расадник Ноќ Светла за Деца, Цртан филм Силикони Бебе Симпатична Ноќта Светло со Сензор на Допир - Преносни Бебе Дете Ноќ Светилка Подарок - Пинк

gazechimp LED Расадник Ноќ Светла за Деца, Цртан филм Силикони Бебе Симпатична Ноќта Светло со Сензор на Допир

Buyers rating:
DEN 599.76

Количина на стоки

Симпатична цртан филм светлина, направен од висок квалитет на силикон, BPA-free и издржливи.Допрете го меки силиконски површината за да го промените светла боја.Неговата романтична слатка бебе соба бебе ноќ светилка придружник.Одлично за спалната соба, бебе соба на ноќ оркестарот, како и прекрасен подарок за девојки, дами.Децата сакаат да го носат својот симпатична ноќта на светлината низ ходникот за да спалната соба или бања во текот на ноќта.Дизајниран како совршен рачен големина, ноќ светлина за деца лесно да се преземе.Тоа го прави совршен ноќта оркестарот за спалната соба ноќни на студии, бебе соба.Опис : - Симпатична цртан филм светлина, направен од висок квалитет на силикон, BPA-free и издржливи. - Тоа го прави совршен ноќта оркестарот за спалната соба ноќни на студии, бебе соба. Допрете го меки силиконски површината за да го промените светла боја.Неговата романтична слатка бебе соба бебе ноќ светилка придружник. - Децата сакаат да го носат својот симпатична ноќта на светлината низ ходникот за да спалната соба или бања во текот на ноќта.Дизајниран како совршен рачен големина, ноќ светлина за деца лесно да се преземе. - За голема спална соба, бебе соба на ноќ оркестарот, како и прекрасен подарок за девојки, дами.Спецификација : - Материјал : Силикон - Големина : 10.1x12x17.3cm/3.98x4.72x6.81 inch Package Вклучува : 1 Парче Ноќ Light1 Парче Полнење Кабел : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење.

Карактеристики на стоката

- Material:
Silicone
- Size:
10.1x12x17.3cm/3.98x4.72x6.81 inch
Package Includes:
1 Piece Night Light :
1 Piece Charging Cable :
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
2. Please allow 1-3mm differences due to manual measurement. :

Купувачи како што сакаат

ToyJoy Диносаурус Ноќ Светлина Проектор за Деца, Таванот Проекторот со Заменлив Море Суштество, Ѕвездата и Планетата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ToyJoy Диносаурус Ноќ Светлина Проектор за Деца, Таванот Проекторот со Заменлив Море Суштество, Ѕвездата и Планетата

ДИНОСАУРУС КУПОЛА НОЌ СВЕТЛИНА : го Трансформира вашиот малку една спална соба во забава праисториски с

DEN 719.76
Подароци за Мама од Ќерка, Врежани Ноќ Светлина за Мамо, ПРЕДВОДЕНА Ноќ Светилка Подароци за Мама, Мама Подароци
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Подароци за Мама од Ќерка, Врежани Ноќ Светлина за Мамо, ПРЕДВОДЕНА Ноќ Светилка Подароци за Мама, Мама Подароци

УНИКАТЕН ПОДАРОК ЗА МАЈКА ми : Мајка е најголемиот човек во светот.Ќе се користи за да се грижи за мене.Се

DEN 430.80
Ротирачки Ноќ Светлина Приклучок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ротирачки Ноќ Светлина Приклучок

Swiveling приклучок овозможува употреба во места кои се странично или наопаку.Приклучете се ротира 360 степе

DEN 215.76