• Неодамнешно
WALNUTA LED Ласерски Ѕвезда Проектор Небото Галакси Светилка Осветлување Спалната соба на Ноќ Светлина со Далечински Управувач (Боја : Бела)

WALNUTA LED Ласерски Ѕвезда Проектор Небото Галакси Светилка Осветлување Спалната соба на Ноќ Светлина со Далечински

Buyers rating:
DEN 19246.80

Количина на стоки

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Производ материјал : ABS+КОМПЈУТЕР.Производ моќ : 3 W.Номинална напон : 5 V.Производ големина : 115*115*149mm.Интелигентни далечински управувач и далечинскиот управувач на светлата.Производ материјал : ABS+КОМПЈУТЕР.Производ моќ : 3 W.Номинална напон : 5 V.Производ големина : 115*115*149mm.Интелигентни далечински управувач и далечинскиот управувач на светлата.Блесокот на светлината може да се прилагоди по волја.Моќност : 5 W и подолу.Дали светилка има светлосен извор : со еден извор на светлина.Напон : ≤36 V (inclusive).Контрола тип : Smart прекинувач ги контролира другите.Дали светлина контрола : Да.Дали интелигентна контрола : Да.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ZZABC Галакси Проектор Светилка Ѕвезденото Небо Ноќ Светлина за Спалната соба Ѕид Оркестарот Астронаут Декоративни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZZABC Галакси Проектор Светилка Ѕвезденото Небо Ноќ Светлина за Спалната соба Ѕид Оркестарот Астронаут Декоративни

Материјал : ABS+PC+ПВЦ。.Астронаут дизајн。 360° слободни прилагодување。.Ѕвезденото небо проекција и галакс

DEN 19543.68
Тропски дождовни Шуми Пејзаж Малезија Азија Зелено Дрво Водови Uncultivated Дрво Печати Момчиња Автоматско вклучување/Исклучување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тропски дождовни Шуми Пејзаж Малезија Азија Зелено Дрво Водови Uncultivated Дрво Печати Момчиња Автоматско вклучување/Исклучување

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 263.76
Ретро Стил на Пеперутки со Цветни Ливчиња и Гранџ Ефекти Уметнички дела Мрак за да се Зора Автоматско вклучување/Исклучување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ретро Стил на Пеперутки со Цветни Ливчиња и Гранџ Ефекти Уметнички дела Мрак за да се Зора Автоматско вклучување/Исклучување

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 263.76
Татко Божиќ Среќен Илустрација Зима Снег Сезона Елементи Приклучок во LED Автоматски Светлина за Спалната соба,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Татко Божиќ Среќен Илустрација Зима Снег Сезона Елементи Приклучок во LED Автоматски Светлина за Спалната соба,

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 263.76
Мини Ѕвезда Проекција на Светлината LED Ноќ Светлина, USB Приклучок, ПРЕДВОДЕНА Автомобилот Атмосферата Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мини Ѕвезда Проекција на Светлината LED Ноќ Светлина, USB Приклучок, ПРЕДВОДЕНА Автомобилот Атмосферата Декорација

Романтични Автомобил Таванот Ѕвезда Lights Романтични автоматскиот покрив ѕвезда атмосфера проектор све

DEN 1872.00
Ноќта на вештерките Духот Тиква Модели Мрак за да се Зора Автоматско вклучување/Исклучување На Заштеда на Енергија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ноќта на вештерките Духот Тиква Модели Мрак за да се Зора Автоматско вклучување/Исклучување На Заштеда на Енергија

Abs.Се пали во мрак, да се исклучи во зората автоматски кој е многу удобен.Димензија:5cm(1.96 во)×5cm(1.96 во)

DEN 263.76
Браун Коњ На Картон Мрак за да се Зора Автоматско вклучување/Исклучување На Заштеда на Енергија Сензор за Светла
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Браун Коњ На Картон Мрак за да се Зора Автоматско вклучување/Исклучување На Заштеда на Енергија Сензор за Светла

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 263.76
Ноќта на вештерките Темна Шума Мрак за да се Зора Автоматско вклучување/Исклучување На Заштеда на Енергија Сензор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ноќта на вештерките Темна Шума Мрак за да се Зора Автоматско вклучување/Исклучување На Заштеда на Енергија Сензор

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 263.76