• Неодамнешно
FlyonSea Зајдисонце Светилка Проектор Виножито Проекција Светилка, Романтични Визуелна Led Светло со Далечински Управувач&16 Боја се Менува,Мрежа Црвено Светло со USB,за ?

FlyonSea Зајдисонце Светилка Проектор Виножито Проекција Светилка, Романтични Визуелна Led Светло со Далечински

Buyers rating:
DEN 623.76

Количина на стоки

【Романтична Визуелна Зајдисонце Светилка】Ако сте сонувам да се има романтична современ дом, со овој кат светилка е најдобар избор.Flyon Sea зајдисонце светилка амбиентална светлина, може да се создаде романтична атмосфера, совршени за дневна соба и спалната соба кафе бар украси, убава ноќ светлина за деца/возрасни/љубовник, тоа е исто така мрежа црвено светло за фотографија.На зајдисонце светилка совршен за осветлување во различни roomage, обезбедување на повеќе удобно природна светлина да сцени, лични предмети. 【180 Степен Ротација】Различни од општата на 90-степен ротација, Flyon Sea зајдисонце проекција светилка може да се ротира за 180 степени, и осветлување агол може да се прилагоди самостојно.На поголемо растојание, толку е поголема проекција на зајдисонце светлина на ѕид или плафон.Светлата на проектот неверојатно шарени кружни светлата на ѕидовите, таванот и подот. 【Далечински Управувач】 Можете удобно да го промените начинот за да ги прилагодите на вашите потреби со далечински управувач.Зајдисонце Проекција Led Светлината може да се контролира со далечински управувач, RGB Боја се Менува, вкупно 16 бои може да се промени. 【Стабилна и издржливи】Зајдисонце светлина е направен од високо-квалитетни алуминиумски материјал.База и пол се стабилни.Светлината е секогаш стабилни,енергија-заштеда,корозија-отпорни, анти-отсјај, долг работен век, и голема трајност. 【12 Месеци, Парите Назад&Замена Услуги】Flyon Sea секогаш стојат од страна на нашите производи, во случај да сте незадоволни со нашите производи, ние ќе им понуди од 12 месеци за парите назад и животниот век на замена на услуги.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ни капка порака ако ви треба било каква помош, ние ќе се вратам на вас во 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

2 ПАРЧИЊА ЛЕД Ноќ Светлата Круг Мрак за да се Зора Сензор Галакси Црна Приклучок во Ноќта Светлина за Ходникот,Спална
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 ПАРЧИЊА ЛЕД Ноќ Светлата Круг Мрак за да се Зора Сензор Галакси Црна Приклучок во Ноќта Светлина за Ходникот,Спална

✔[Automatic Светлина Switch] : Овој производ е светлочувствителен сензор што точно може да се идентификуваат на

DEN 383.52
2 ПАРЧИЊА ЛЕД Ноќ Светлата Круг Мрак за да се Зора Сензор Тропска Палма Лето Зајдисонце Кокос Дрво Црвено Приклучок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 ПАРЧИЊА ЛЕД Ноќ Светлата Круг Мрак за да се Зора Сензор Тропска Палма Лето Зајдисонце Кокос Дрво Црвено Приклучок

✔[Automatic Светлина Switch] : Овој производ е светлочувствителен сензор што точно може да се идентификуваат на

DEN 383.52
Ротирачки Ноќ Светлина Приклучок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ротирачки Ноќ Светлина Приклучок

Swiveling приклучок овозможува употреба во места кои се странично или наопаку.Приклучете се ротира 360 степе�

DEN 215.76