• Неодамнешно
Лавиринтот на н-ONDA Приклучок во Ноќта Светлина, Топло Бела LED Nightlights со Smart Мрак за да се Зора Сензор за Деца, бебе соба, Идеална за Спалната соба, Бања,Ходникот, Скалит

Лавиринтот на н-ONDA Приклучок во Ноќта Светлина, Топло Бела LED Nightlights со Smart Мрак за да се Зора Сензор

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

Автоматско Осветлување : Нема потреба да го вклучите/исклучите рачно.Со вграден smart сензор за светло, ноќ, светлината автоматски се пали во текот на ноќта, а потоа да се исклучи во текот на денот.Совршен Осветленост : Ниту премногу светла, ниту премногу слабо.Лавиринтот на н-ONDA smart nightlights обезбеди само вистинската количина на светлина за да ви помогнеме прошетка низ вашиот дом, без вртење на вашиот главна светлата.Енергетски Ефикасни : До 50.000 часа животен век, 0.5 W LED без сијалица замена, помалку од 40 центи трошоци за годишна потрошувачка на енергија.Зачувување и животната средина, и вашиот паричник.Извор на светлина се чувствува кул да се допре дури и по широка употреба.Достапни Прилики : Идеален за внатрешна места, како на скалите, гаража, кујната, ходникот, бања, подрум, коридор, cloakroom, дневна соба, итн.да се донесе вас и вашето семејство безбедност (никогаш не вкусовите во темнината повеќе) и погодност (нема потреба секогаш да го вклучите соба светлата).Што Ќе се Добие : 2* лавиринтот на н-ONDA Plug-во мрак на почетокот сензор ноќ светла, 1* Прирачник за Корисникот, до 30 месеци Гаранција и животниот Век на Техничка Поддршка.Влезен напон : AC 110 V.Потрошувачка на енергија : 0.5 W (max).Температура на бојата : 2700 K Топло Бела.Извор на светлина : ЛЕР.Животниот век : 50.000 часови.Производ Тежина : 84 g.Производ Димензија : 55x50x100mm.Ја придружува вас и вашето семејство со овој удобен LED ноќ светлина.Велат good-bye да bumping во пречки во темница.Велат здраво на лесен, безбеден и удобен живот во текот на ноќта.Со чувствителни light sensor, оваа ноќ светилка ќе се емитираат меко и топло бела сјај автоматски во текот на ноќта или кога околната светлина станува недоволна; значи, вие не треба да вклучите соба светлата рачно да се вознемирува вашето семејство спиење во текот на ноќта кога ќе тоалет, се случува горе/downstairs, вода за пиење, или хранење на бебето, итн.Во текот на денот или кога околината станува светла, на nightlight ќе го исклучи автоматски, не треба да го исклучите рачно.Покрај тоа, за разлика од другите ноќ светла со батерии кои можат да станат dimmer, бидејќи на ниска моќност, светлината на овој приклучок во светилка е супер стабилна.Спецификација : .Влезен напон : AC 110 V Потрошувачка на Енергија : 0.5 W (макс) Температура на Бојата : 2700 K Топло Бела Светлина Извор : LED животниот век : 50.000 часови Производ Тежина : 84 g Производ Димензија : 55x50x100mm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

3D Светилка Хари Стилови Ноќ Светлина Ноќни Ламби Хари Едвард Стилови Подарок за Љубителите Спална соба Оркестарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3D Светилка Хари Стилови Ноќ Светлина Ноќни Ламби Хари Едвард Стилови Подарок за Љубителите Спална соба Оркестарот

✨【Вниманието на пред користење】 ве Молиме отлепвам на заштитна фолија од двете страни прво, тоа може д

DEN 479.76
Ротирачки Ноќ Светлина Приклучок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ротирачки Ноќ Светлина Приклучок

Swiveling приклучок овозможува употреба во места кои се странично или наопаку.Приклучете се ротира 360 степе�

DEN 215.76
ToyJoy Диносаурус Ноќ Светлина Проектор за Деца, Таванот Проекторот со Заменлив Море Суштество, Ѕвездата и Планетата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ToyJoy Диносаурус Ноќ Светлина Проектор за Деца, Таванот Проекторот со Заменлив Море Суштество, Ѕвездата и Планетата

ДИНОСАУРУС КУПОЛА НОЌ СВЕТЛИНА : го Трансформира вашиот малку една спална соба во забава праисториски с

DEN 719.76