• Неодамнешно
Лавиринтот на н-ONDA Приклучок во Предводена Ноќ Светлина со Авто Мрак за да се Зори, Сензор,се Прилагодува Осветленоста Кул Бело Светла за Ходникот,Детска Соба, Кујн?

Лавиринтот на н-ONDA Приклучок во Предводена Ноќ Светлина со Авто Мрак за да се Зори, Сензор,се Прилагодува

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

ОСВЕТЛЕНОСТА ПРИЛАГОДЛИВИ - Можете да steplessly се прилагоди на кул бело осветленост од 0 lm до 15 lm со излизгајте го прекинувачот.Вие сте во можност да го поставите вашиот саканата светлината во различни ситуации за да се обезбеди најдобри користење на искуство.АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ - Со smart мрак за да се зори, сензор, ноќта, светлината автоматски ќе се пали во текот на ноќта или кога амбиентниот светлосни станува недоволен.Емитирачки нежна светлина кој е лесен за вашите очи, додека светла доволно да светне вашиот начин во темнина.УНИКАТЕН ДИЗАЈН - Добро дизајниран од страна на високи дизајнер, ова nightlight е мал и исклучителна да се фати вашите очи.Кога приклучување во било кој стандарден излез, тоа нема да го попречи вториот штекер.ќе падне во љубов со оваа мала,исклучителна и добро дизајниран ноќ светлина.ЕНЕРГИЈА КОНЗЕРВАЦИЈА - Благодарение на LED технологија без сијалица замена и до 50.000 часа долг животен век.максималната потрошувачка на енергија на ноќта светлина само 0,5 W, кои ви помогне да заштедите на енергија и пари.НЕМА ПОВЕЌЕ ВКУСОВИТЕ, СОПНУВАЊЕ, ПАЃА - Се БЕЗБЕДНИ во текот на ноќта навигација низ вашиот дом.Нема повеќе удари, удари, удира или stubs.Дали треба да се грижи за вашите деца, користење на тоалет, храна за миленичиња, или некои пијат вода, прстите и shins ќе ви благодарам за тоа!.Влезен Напон : AC110 V.Потрошувачка На Енергија : 0.5 В. Животниот Век : 20,000 Часа.Димензија : 2.76 x 2.79 x 0.7 во / 70 x x71 18mm.Net Тежина : 2.0 мл/52g. 2 X LED Ноќ Светлина. 1 X Прирачник За Корисникот.Не расклопување!.Не е водоотпорен, воопшто не се користи во влажна средина!.Уморни од удирање во ѕид во текот на ноќта кога ќе кујна, бања, спална соба, ходникот или скалила?Сфати дека соба светлата се премногу груби за вашите семејства, кога тие се спие или играње игри?Во потрага по паметен, практични и енергија-заштеда ноќ светлина за да помогнат да се олесни вашите деца се плашат од темнината?НЕ ГРИЖЕТЕ СЕ!Ова доведе ноќ светлина е дизајниран да ги реши овие проблеми.Оваа ноќ светлина е достапна во дневната соба, студија соба, детска соба, спална соба, ходници, кујна, скали, подрум, итн.Сте во можност да го поставите вашиот саканата светлината во различни ситуации за да се обезбеди најдобри користење на искуство.СПЕЦИФИКАЦИЈА : Влезен Напон : AC110 V Потрошувачка на Енергија : 0.5 W животниот век : 20,000 Часа Димензија : 2.76 x 2.79 x 0.7 во / 70 x71 x 18mm Нето Тежина : 2.0 мл/52g ПАКУВАЊЕ ВКЛУЧУВААТ : 2 X LED Ноќ Светлина 1 X Прирачник за Корисникот ЗАБЕЛЕШКА : не се размонтираат!Не е водоотпорен, воопшто не се користи во влажна средина!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

2 ПАРЧИЊА ЛЕД Ноќ Светлата Круг Мрак за да се Зора Сензор Галакси Црна Приклучок во Ноќта Светлина за Ходникот,Спална
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 ПАРЧИЊА ЛЕД Ноќ Светлата Круг Мрак за да се Зора Сензор Галакси Црна Приклучок во Ноќта Светлина за Ходникот,Спална

✔[Automatic Светлина Switch] : Овој производ е светлочувствителен сензор што точно може да се идентификуваат на

DEN 383.52
4 Пакети 3D Ноќта на Светлината LED Светилка База LED Светло на Екранот База на Допир Биро Ноќ Светлина со Далечински
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4 Пакети 3D Ноќта на Светлината LED Светилка База LED Светло на Екранот База на Допир Биро Ноќ Светлина со Далечински

3 D LED Светло База : Оваа светлина носителот база работи со акрил светлина плоча за прикажување шарени све

DEN 599.76