• Неодамнешно
Homyl USB Полнење Nightlight Дрвени LED Притисни Копче за Префрлање Биро Светлина за Детска Соба Декорација - Автомобил

Homyl USB Полнење Nightlight Дрвени LED Притисни Копче за Префрлање Биро Светлина за Детска Соба Декорација

Buyers rating:
DEN 1963.20

Количина на стоки

* LED извор на светлина, светлечки мека светлина, долг живот, заштеда на енергија и заштеда на енергија. * USB погон, лесен за носење, елиминирање на проблеми на изнаоѓање на ѕиден приклучок за вашиот уред. * Мек и сладок топло бела светлина, единствен облик резба и исклучителна шупливи резба стил се направи оваа мала ноќ светлина повеќе шармантен и романтичен. * Може да се користи и како исклучителна декорација за вашиот дом, лесен за ракување, погодна за вашата спална соба, спална, дневна соба, студија соба, бебе соба, канцеларија, итн. * Креативните LED маса светилка е направен од високо-квалитет дрво, цврсти и издржливи, светлина и еколошки.Опис : - креативните LED маса светилка е направен од високо-квалитет дрво, цврсти и издржливи, светлина и еколошки. - LED извор на светлина, светлечки мека светлина, долг живот, заштеда на енергија и заштеда на енергија. - USB погон, лесен за носење, елиминирање на проблеми на изнаоѓање на ѕиден приклучок за вашиот уред. - Мек и сладок топло бела светлина, единствен облик резба и исклучителна шупливи резба стил се направи оваа мала ноќ светлина повеќе шармантен и романтичен. - Тоа може да се користи како исклучителна декорација за вашиот дом, лесен за ракување, погодна за вашата спална соба, спална, дневна соба, студија соба, бебе соба, канцеларија, итн.Спецификација : - Материјал : Дрво - Моќ : 2.5 W - Напон : 5 V 1А - Напојување : USB Напојување - Префрлете го режимот : Копчето switch - Просечен животен век : 20000 hours Size Табела : 190x190x30mm/7.48x7.48x1.18inch Package Вклучува : 1 Парче Ноќ Light1 Парче USB Cable1 Парче Instruction Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Карактеристики на стоката

- Material:
Wood
- Power:
2.5W
- Voltage:
5V 1A
- Power:
USB Power supply
- Switch mode:
Button switch
- Average service life:
20000 hours
Size Chart:
190x190x30mm/7.48x7.48x1.18inch :
Package Includes:
1 Piece Night Light :
1 Piece USB Cable :
1 Piece Instruction :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Купувачи како што сакаат

ToyJoy Диносаурус Ноќ Светлина Проектор за Деца, Таванот Проекторот со Заменлив Море Суштество, Ѕвездата и Планетата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ToyJoy Диносаурус Ноќ Светлина Проектор за Деца, Таванот Проекторот со Заменлив Море Суштество, Ѕвездата и Планетата

ДИНОСАУРУС КУПОЛА НОЌ СВЕТЛИНА : го Трансформира вашиот малку една спална соба во забава праисториски с

DEN 719.76
Ротирачки Ноќ Светлина Приклучок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ротирачки Ноќ Светлина Приклучок

Swiveling приклучок овозможува употреба во места кои се странично или наопаку.Приклучете се ротира 360 степе�

DEN 215.76