• Неодамнешно
Ammonite Тркачки Автомобил Подароци,3D Автомобил Светилка со Далечински Управувач 16 Бои се Менува и Времето Функција, Автомобил Партија Материјали Празник Божиќ Роден?

Ammonite Тркачки Автомобил Подароци,3D Автомобил Светилка со Далечински Управувач 16 Бои се Менува и Времето

Buyers rating:
DEN 455.76

Количина на стоки

【Креативни 3 D Ефект】 : Неверојатни 3 D визуелни ефекти, Со живописни 3 D ефект носи многу среќа на децата, мека и не се големи, а исто така може да се обезбеди нивниот сладок сон.Всушност, тоа е 2 D акрилик плоча со врежани линии.Кога се осветлени, на транспарентен модел изгледа како 3 D ефект. 【Тајмер и Заштеда на Енергија】 : ноќ светлина карактеристики Тајмер функција, може да се постави слободни од 15 минути до 12 часа, повеќе заштеда на енергија и поздрава за вашите деца.Разни опции за бои,можете или да остане на една боја или ротирате низ сите од нив. 【Повеќе Начини и Лесен за Употреба】 : Две моќ начини : 3 * AAA батерија (не е вклучен) или USB конекција.Едноставно контролирана од страна на 24 копчињата на далечинскиот управувач или на smart допир копчето во рамките 16 единствен бои статични режими и 4 динамичен флеш бои режими и светлина прилагоди.можете или да остане на една боја или ротирате низ сите од нив. 【Идеален Подарок и Најдобри Оркестарот】 : На ноќните светилки треба да се користат во Спалната соба,Кревет,Бебе соба,Дневна Соба, Барови,Кафулиња,Хотели,Клубови,Ресторан,Продавница,Барови, итн.Одличен избор за Роденденски Подарок,Децата Ден Подароци,Божиќ Подарок,Подарок за денот на Благодарноста и ноќта на Вештерките Подарок за вашите деца и семејство, пријатели, љубовници.Тоа мора да биде многу специјален подарок што може да ги донесе изненадување и задоволство. 【Услуги на клиентите】 : Ние инсистира на 100% квалитет на производот пред да го холограмот проектор ноќ светлина е дадена за вас, светлата биле темелно тестиран.Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас , ние ќе им помогне.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

2 ПАРЧИЊА ЛЕД Ноќ Светлата Круг Мрак за да се Зора Сензор Галакси Црна Приклучок во Ноќта Светлина за Ходникот,Спална
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 ПАРЧИЊА ЛЕД Ноќ Светлата Круг Мрак за да се Зора Сензор Галакси Црна Приклучок во Ноќта Светлина за Ходникот,Спална

✔[Automatic Светлина Switch] : Овој производ е светлочувствителен сензор што точно може да се идентификуваат на

DEN 383.52
Ротирачки Ноќ Светлина Приклучок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ротирачки Ноќ Светлина Приклучок

Swiveling приклучок овозможува употреба во места кои се странично или наопаку.Приклучете се ротира 360 степе�

DEN 215.76
KUIGKIUVK Мали Ноќ Светлата 3D Боја Промена на ВОДЕНА Маса Светилка на Допир Почетен Соба Декорација Ноќни Светилка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KUIGKIUVK Мали Ноќ Светлата 3D Боја Промена на ВОДЕНА Маса Светилка на Допир Почетен Соба Декорација Ноќни Светилка

❀【3 D расположение ноќ светлата】Кога светлината е за, 3 D визуелен ефект ќе се произведува.Се донесе све�

DEN 1514.40