• Неодамнешно
Ротирачки Ноќ Светлина Приклучок

Ротирачки Ноќ Светлина Приклучок

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Swiveling приклучок овозможува употреба во места кои се странично или наопаку.Приклучете се ротира 360 степени за да се овозможи ноќ светлина да остане во исправена позиција, без оглед на штекер. 120 V, за употреба со 7 W max сијалица, не се вклучени, On-off рокер switch.Работи совршено со Порцелански Градина Lithophane Ноќ Светла, имајте во предвид дека тоа е еден инч повеќе во должина дека не-ротирачки приклучокот.Не се за употреба со Scentsy ноќ светла или други восок warmers. 7 W max!.Оваа ноќ светлина plug има 360 степени ротирачки (swiveling) приклучокот.Ова значи дека без разлика на кој начин вашата електричниот штекер е инсталиран; дали тоа е странично, со главата надолу, или десната страна, горе, можете да ги извртуваат plug околу значи сијалица е секогаш насочен нагоре.Можете да ја користите оваа ноќ светлина е без сенка, но тоа функционира убаво со нашите Порцелански Градина проѕирен порцелански Lithophane Ноќ Светла, едноставно snap метал монтажа клип врз вратот на приклучокот.Овој приклучок може да се користи сам по себе, или тоа може да се користи за да го направите тоа сами ноќ светлина проект како што е обоено стакло, итн., со едноставно лепење сенка врз него или со користење на монтажа клип.На сијалицата не е вклучена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

2 ПАРЧИЊА ЛЕД Ноќ Светлата Круг Мрак за да се Зора Сензор Тропска Палма Лето Зајдисонце Кокос Дрво Црвено Приклучок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 ПАРЧИЊА ЛЕД Ноќ Светлата Круг Мрак за да се Зора Сензор Тропска Палма Лето Зајдисонце Кокос Дрво Црвено Приклучок

✔[Automatic Светлина Switch] : Овој производ е светлочувствителен сензор што точно може да се идентификуваат на

DEN 383.52
KUIGKIUVK Мали Ноќ Светлата 3D Боја Промена на ВОДЕНА Маса Светилка на Допир Почетен Соба Декорација Ноќни Светилка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KUIGKIUVK Мали Ноќ Светлата 3D Боја Промена на ВОДЕНА Маса Светилка на Допир Почетен Соба Декорација Ноќни Светилка

❀【3 D расположение ноќ светлата】Кога светлината е за, 3 D визуелен ефект ќе се произведува.Се донесе све�

DEN 1416.00
2 ПАРЧИЊА ЛЕД Ноќ Светлата Круг Мрак за да се Зора Сензор Галакси Црна Приклучок во Ноќта Светлина за Ходникот,Спална
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 ПАРЧИЊА ЛЕД Ноќ Светлата Круг Мрак за да се Зора Сензор Галакси Црна Приклучок во Ноќта Светлина за Ходникот,Спална

✔[Automatic Светлина Switch] : Овој производ е светлочувствителен сензор што точно може да се идентификуваат на

DEN 383.52
Ноќ Светла за Деца, ПРЕДВОДЕНА Ноќни Допре Сензорот Светилка за Деца на Доењето и Спиење Помош, Допрете & Ротирате
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ноќ Светла за Деца, ПРЕДВОДЕНА Ноќни Допре Сензорот Светилка за Деца на Доењето и Спиење Помош, Допрете & Ротирате

SAFE НОЌ СВЕТЛИНА ЗА БЕБЕТО Оваа децата ноќ светлина има совршена големина, со висина од само 4 инчи и дија

DEN 287.76
KUIGKIUVK Мали Ноќ Светлата 3D Боја Промена на ВОДЕНА Маса Светилка на Допир Почетен Соба Декорација Ноќни Светилка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KUIGKIUVK Мали Ноќ Светлата 3D Боја Промена на ВОДЕНА Маса Светилка на Допир Почетен Соба Декорација Ноќни Светилка

❀【3 D расположение ноќ светлата】Кога светлината е за, 3 D визуелен ефект ќе се произведува.Се донесе све�

DEN 2292.00
Ѕвезда Проектор Проектор Светилка, Ноќни Светла за Деца, Meng Елени Проектор Светилка, за Децата Бебе Соба Дневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕвезда Проектор Проектор Светилка, Ноќни Светла за Деца, Meng Елени Проектор Светилка, за Децата Бебе Соба Дневна

Спиење Помошник И 8 Осветлување Начини : Со горниот капак, душо светлина проекторот може да се користи ка

DEN 1989.12