• Неодамнешно
Туш Нога Massager Не се Лизга за Капење Нога Чистење на Почисто со Вшмукување Чаша Нога Циркулација Четка Мат за Жени и Мажи

Туш Нога Massager Не се Лизга за Капење Нога Чистење на Почисто со Вшмукување Чаша Нога Циркулација Четка Мат

Buyers rating:
DEN 2109.60

Количина на стоки

Уникатен не се лизга дизајн, може да се stably фиксни на теренот, и е виси дупки, кои може да се закачи на ѕид за лесни за складирање.нога scrubber четка.Може да се стави тоа во бањата и да го користи кога ќе се земе бања.добар придружник за вас.нога масажа подлога.Направени на напредни материјали, безбедно, трајни и носат - отпорни.Тоа исто така може да се користи како назад чистење со четка.нога туш спа почиста.На дното не се лизга вшмукување чаша е стабилен на земја.Одговара на 3 D три - димензионални дизајн на нога, се многу практични.педикир туш exfoliator.Тоа нема да наштети на кожата и е навистина практичен тело се грижи алатка.нога cleaning tool.Опис Нога Назад Scrubber Massager Нога Масажа Перници Не Се Лизга Подлога Карактеристики - Димензии : 30. 00 X23. 00 X2. 00cm; 11. 79 X9. 04 X0. 79in. - Боја : Розова. - Материјал : TPE.Пакет Вклучувајќи 1 x Чистење со Четка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Лек Vibrating Нога Massager-Микро Мушка Мека
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лек Vibrating Нога Massager-Микро Мушка Мека

Микромушка пополнување е мек и удобен "Висок" масажа амбиент за интензивно invigorating масажа или "Ниски" инт

DEN 815.76
SpaMassage Нога Massager со Удобноста Ткаенина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SpaMassage Нога Massager со Удобноста Ткаенина

Spa Massage Нога Massager со Сини Удобност Ткаенина од Бањата Massager.Моќна масажа моторни помогне да го намалите ст

DEN 1919.76
МОРЕ Вежба Бендови Мека Алатки Снег 1
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

МОРЕ Вежба Бендови Мека Алатки Снег 1

Им помогне на мажите се посилно и трае подолго.Како дополнителна корист за двајцата партнери, помага и з

DEN 359.76