• Неодамнешно
Дрвени Двојна Нога Massager Ролери Шест Реда Нога Нега Ролери Масажа Подароци за Жени Мажи

Дрвени Двојна Нога Massager Ролери Шест Реда Нога Нега Ролери Масажа Подароци за Жени Мажи

Buyers rating:
DEN 1080.00

Количина на стоки

Ова е корисно за стрес олеснување и опуштање.Помош за ослободување на мускулната тензија во подножјето лак или на петицата.Поставен совршено да ја погоди сите правото дамки на нозете.Седне на троседот со боси ставање на масажа уред, ужива во слободното време.Тоа ќе донесе подобро уживање за вас.Направен од природно дрво и сите делови се строго да се третираат, многу удобно да се користи.Опис Оваа нога масажа е направен од природно дрво и сите делови се строго да се третираат, многу удобно да се користи.Седне на троседот со боси ставање на масажа уред, и назад мелење.Ова е корисно за стрес олеснување и опуштање.Тоа ќе донесе подобро уживање за вас!Функција - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Дрво. Големина На : Прибл. 25x19.5x5cm. - Направен од природно дрво и сите делови се строго да се третираат, многу удобно да се користи. - Ова е корисно за стрес олеснување и опуштање. - Тоа ќе донесе подобро уживање за вас.Пакет Вклучувајќи 1 x нога massager.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

SpaMassage Нога Massager со Удобноста Ткаенина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SpaMassage Нога Massager со Удобноста Ткаенина

Spa Massage Нога Massager со Сини Удобност Ткаенина од Бањата Massager.Моќна масажа моторни помогне да го намалите ст

DEN 1919.76
МОРЕ Вежба Бендови Мека Алатки Снег 1
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

МОРЕ Вежба Бендови Мека Алатки Снег 1

Им помогне на мажите се посилно и трае подолго.Како дополнителна корист за двајцата партнери, помага и з

DEN 359.76
CKSDMN Снег Силикони Мажите XH 5
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CKSDMN Снег Силикони Мажите XH 5

Голема подароциДенот на Вљубените, празници, месец и специјални близу.Висококвалитетни материјалимеди

DEN 359.76
CKSDMN Снег Силикони Мажите XH 4
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CKSDMN Снег Силикони Мажите XH 4

Голема подароциДенот на Вљубените, празници, месец и специјални близу.Висококвалитетни материјалимеди

DEN 359.76