• Неодамнешно
Нога Massager Ролери Прирачник Круг се Справи со Нога Нега Ролери Релаксирачки Massager Стап Масажа Подароци за Жени Мажи

Нога Massager Ролери Прирачник Круг се Справи со Нога Нега Ролери Релаксирачки Massager Стап Масажа Подароци

Buyers rating:
DEN 509.52

Количина на стоки

Тоа е погодно за да го користите овој masssger кога сте уморни.Лесен за употреба и да се чувствува удобно во својата рака.Да се ослободи од болка во мускулите и брзо и без скапи масажа терапевти!.Со масажа Acupoint Меридијанска, може да биде многу Релаксирачки.Круг рачка, заштеда на напор,се вклопува ергономски дизајн.Опис на Овој објект е направен од високо квалитетни материјали.Круг рачка, заштеда на напор, Лесен за употреба и да се чувствува удобно во својата рака; Релаксираат вашите мускули, ја стимулира циркулацијата на крвта, придонесуваат за физичко и ментално здравје; ова може да ви донесе длабока масажа на мускулите, да го прилагодите однесувањето на телото по exercise.by масажа Acupoint Меридијанска, може да биде многу Релаксирачки.Карактеристики - Боја : Како што е Прикажано - Материјал : Дрвени - Size : За 8x4x2cm. - Круг рачка, заштеда на напор,се вклопува ергономски дизајн. - Тоа е погодно за да го користите овој masssger кога сте уморни. - Да се ослободи од болка во мускулите и брзо и без скапи масажа терапевти! - Со масажа Acupoint Меридијанска, може да биде многу Релаксирачки.Пакет Вклучувајќи 1 x Massager.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

МОРЕ Вежба Бендови Мека Алатки Снег 1
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

МОРЕ Вежба Бендови Мека Алатки Снег 1

Им помогне на мажите се посилно и трае подолго.Како дополнителна корист за двајцата партнери, помага и з

DEN 359.76
SpaMassage Нога Massager со Удобноста Ткаенина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SpaMassage Нога Massager со Удобноста Ткаенина

Spa Massage Нога Massager со Сини Удобност Ткаенина од Бањата Massager.Моќна масажа моторни помогне да го намалите ст

DEN 1919.76
CKSDMN Снег Силикони Мажите XH 5
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CKSDMN Снег Силикони Мажите XH 5

Голема подароциДенот на Вљубените, празници, месец и специјални близу.Висококвалитетни материјалимеди

DEN 359.76
Лек Vibrating Нога Massager-Микро Мушка Мека
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лек Vibrating Нога Massager-Микро Мушка Мека

Микромушка пополнување е мек и удобен "Висок" масажа амбиент за интензивно invigorating масажа или "Ниски" инт�

DEN 815.76