• Неодамнешно
1 Пар Масажа Влечки Акупресурата Рефлексологија Сандали Нога Massager Чевли Shiatsu се Релаксираат Сандали за Мажи со Терапевтски Камен

1 Пар Масажа Влечки Акупресурата Рефлексологија Сандали Нога Massager Чевли Shiatsu се Релаксираат Сандали за

Buyers rating:
DEN 1862.40

Количина на стоки

Ова е еден пар ако масажа влечки кои се изработени од квалитетни материјали за долго време облечен.Дизајниран со нога лична масажа.Одлична здравствена заштита подарок за вашето семејство, пријатели.Освежува уморни, болно.Промовира подобар проток на крв да се подобри целокупното здравје.Enjoas надгради неодамна.Тие функција носат - отпор и пропадна резистенција, високо - квалитетни материјали, светлината и не се лизга.Масажа Сандали.Шупливи пети надвор дизајн, тие се дише, лесен и удобен за носење, погодно за домаќинство носат.Масажа Сандали.Acupoint магнетна терапија, промовира циркулацијата на крвта, ја елиминира заморот, ги отстранува токсините од организмот, го одржува здравјето.Масажа Сандали.Масажа влечки одговара за луѓе на секоја возраст, тоа може да се ублажат за ментално притисок и да се промовира спиење на канцеларијата на работниците.Масажа Сандали.Опис Масажа Влечки Акупресурата Рефлексологија Сандали Нога Massager Чевли Shiatsu се Релаксираат Сандали за Мажи со Терапевтски Камен Карактеристики - Боја : Сива Зелена; - Материјал : Памук, Гума, ЕВА; - Големина : 27. 5 CM, 9. 5 US, 8. 5 UK, 43 EU, 10. 8075 Inch; 27. 70 X10. 50 X2. 30cm 10. 89 X4. 13 X0. 90in; Пакет Вклучувајќи 1 пар x влечки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

CKSDMN Снег Силикони Мажите XH 5
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CKSDMN Снег Силикони Мажите XH 5

Голема подароциДенот на Вљубените, празници, месец и специјални близу.Висококвалитетни материјалимеди

DEN 359.76
CKSDMN Снег Силикони Мажите XH 4
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CKSDMN Снег Силикони Мажите XH 4

Голема подароциДенот на Вљубените, празници, месец и специјални близу.Висококвалитетни материјалимеди

DEN 359.76
МОРЕ Вежба Бендови Мека Алатки Снег 1
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

МОРЕ Вежба Бендови Мека Алатки Снег 1

Им помогне на мажите се посилно и трае подолго.Како дополнителна корист за двајцата партнери, помага и з

DEN 359.76