• Неодамнешно
Dual Нога Massager Ролери Масажа на Телото Алатка Shiatsu Акупресурата Релаксација Активира Точка Мускулите Ролери за Олеснување Plantar Fasciitis Пета Нога Лак Болка Зелен

Dual Нога Massager Ролери Масажа на Телото Алатка Shiatsu Акупресурата Релаксација Активира Точка Мускулите

Buyers rating:
DEN 1245.60

Количина на стоки

Ергономски дизајн, удобно и остатокот увери.Изработени од материјали, издржливи и безбедни за долго време се користи.Лесен и компактен, погоден за сите видови на ситуации, како што се гледање ТЕЛЕВИЗИЈА или релаксирачки.Совршена алатка за ослободување на различни болки во мускулите, освежување, болки и болки во нозете.Добро здравје и добри услови ќе ви овозможи да уживате среќен живот.Нога massager е добар избор.Опис Дали сте во потрага за практична нога ролери massager?Дали сте во потрага за здрав, сигурен алатка која може да ви помогне да се опуштите после еден ден на работа?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашите професионални нога massager, направен од материјал, мора да се исполнат потребите.Тоа е еден од најдобрите избори за вас.Карактеристики - Боја : Зелена. - Материјал : ПП. Големина На : Околу 29. 50 X19. 00 X4. 50cm./ 11. 59 X7. 47 X1. 77inch. - Совршена алатка за ослободување на различни болки во мускулите, освежување, болки и болки во нозете. - Добро здравје и добри услови ќе ви овозможи да уживате среќен живот.Нога massager е добар избор. - Изработени од материјали, издржливи и безбедни за долго време се користи. - Ергономски дизајн, удобно и остатокот увери. - Лесен и компактен, погоден за сите видови на ситуации, како што се гледање ТЕЛЕВИЗИЈА или релаксирачки.Пакет Вклучувајќи 1 x нога ролери massager.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

CKSDMN Снег Силикони Мажите XH 5
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CKSDMN Снег Силикони Мажите XH 5

Голема подароциДенот на Вљубените, празници, месец и специјални близу.Висококвалитетни материјалимеди

DEN 359.76
CKSDMN Снег Силикони Мажите XH 4
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CKSDMN Снег Силикони Мажите XH 4

Голема подароциДенот на Вљубените, празници, месец и специјални близу.Висококвалитетни материјалимеди

DEN 359.76
Лек Vibrating Нога Massager-Микро Мушка Мека
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лек Vibrating Нога Massager-Микро Мушка Мека

Микромушка пополнување е мек и удобен "Висок" масажа амбиент за интензивно invigorating масажа или "Ниски" инт

DEN 815.76