• Неодамнешно
Нога Massagers Акупресурата Масажа Влечки Нога Масажа Чевли Acupoint Масажа Влечки Чевли за Мажи Жени Деца Зелена

Нога Massagers Акупресурата Масажа Влечки Нога Масажа Чевли Acupoint Масажа Влечки Чевли за Мажи Жени Деца Зелена

Buyers rating:
DEN 537.60

Количина на стоки

Акупресурата поени дизајниран да ги смири нога/ пета болка & тензија поради артритис, невропатија, plantar fasciitis.Промовира подобар проток на крв да се подобри целокупното здравје.Уживајте во мини shiatsu третманот при одење или дури стои со носење на нашиот пантофли massager.Големина : 32.5x11x1cm/ 12.79x4.33x0.39 инч.Материјал : ABS, метал.Карактеристики - Боја : Зелена. - Size : 32.5x11x1cm/ 12.79x4.33x0.39 инч. - Материјал : ABS, метал.Пакет Вклучувајќи 1 x massager.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

SpaMassage Нога Massager со Удобноста Ткаенина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SpaMassage Нога Massager со Удобноста Ткаенина

Spa Massage Нога Massager со Сини Удобност Ткаенина од Бањата Massager.Моќна масажа моторни помогне да го намалите ст

DEN 1919.76
CKSDMN Снег Силикони Мажите XH 5
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CKSDMN Снег Силикони Мажите XH 5

Голема подароциДенот на Вљубените, празници, месец и специјални близу.Висококвалитетни материјалимеди

DEN 359.76
МОРЕ Вежба Бендови Мека Алатки Снег 1
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

МОРЕ Вежба Бендови Мека Алатки Снег 1

Им помогне на мажите се посилно и трае подолго.Како дополнителна корист за двајцата партнери, помага и з

DEN 359.76
CKSDMN Снег Силикони Мажите XH 4
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CKSDMN Снег Силикони Мажите XH 4

Голема подароциДенот на Вљубените, празници, месец и специјални близу.Висококвалитетни материјалимеди

DEN 359.76
Лек Vibrating Нога Massager-Микро Мушка Мека
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лек Vibrating Нога Massager-Микро Мушка Мека

Микромушка пополнување е мек и удобен "Висок" масажа амбиент за интензивно invigorating масажа или "Ниски" инт�

DEN 815.76