• Неодамнешно
JHDPH Дрво Нога Бања Кофа Нога Када за Впива Нозе Педикир Нога Бања, Нога Впие Кофа, Дрво Кофа за Дома, Големи Нога Бања Слив (Големина : Б)

JHDPH Дрво Нога Бања Кофа Нога Када за Впива Нозе Педикир Нога Бања, Нога Впие Кофа, Дрво Кофа за Дома, Големи

Buyers rating:
DEN 2359.20

Количина на стоки

Дрво може да се задржи топла вода за долго време и да заштедите вода.Длабоко дизајн, длабока вода може да се впие целата нога.Природни цврсто дрво,трајни, здравствено еколошки.Издржливи и цврсто дрво со природна арома на дрво.Совршена алатка за нозете замор олеснување и опуштање.Производ description Wooden Нога Када Педикир Слив Дома Кофа Нога Бања Барел Масажа Продавница Кофа Нога Дом на Здравствени Care After напорен ден, половина час со топла вода пред да одите на спиење во текот на ноќта, може да се рече дека да се биде најдобар здравствена заштита метод.Тоа може да ублажување на нервните релаксација, олеснување на расположението флуктуации, олеснување на секојдневната работа стрес, убавина нега на кожата и здравствени ефекти; колку што ќе се држиме до барел нога секој ден, вие и здравјето на вашето семејство придружба;За Нога Впие Бања Кога ќе го користите, верувам дека ќе љубов нашата нога впие бања, Тоа ќе ви помогне да се намали заморот, крајот на вашиот ден, и во голема мера ќе им помогне на вашиот сон.Тоа трае само 30 минути дневно за да се впие вашите нозе.Тоа ќе го подобри вашето спиење и вашето тело' s квалитет.◆Материјал : Дрво◆Големина : Горниот дел од надворешниот дијаметар : 40 cm, барел висина за 40 см◆Карактеристики : долготрајни изолација, топло тело,релаксација, здравје и заштита на животната средина ◆[Функција] дрвена нога бања може да се користи на нога бања за ублажување на заморот и подобрување на Спиење.◆ Применливи сцени : бања, дневна соба,спална соба, нога бања,хотел итн.[забелешка]1. Поради осветлување проблеми,prod2. Бидејќи производот е направен од природно дрво, текстурата може да се разликува малку од сликата.3. Бидејќи транспорт процес ќе биде Краток вода, по приемот на производот, потребно е да додадете вода и оставете го тоа за околу 5 дена.За одржување : Кога ја користите подножјето бања барел, ние мора да се обрне внимание на одржување.Барел, што купува ново треба да се впие 2 третини вода во рок од 3 дена за 12 часа, што го прави враќање на нормален содржината на влага да се продолжи работниот век.Бидејќи дрво може да се прошири со топлина и се смалуваат со ладна, па барел, мора да не бидат директно изложени на сонце или да биде разнесена од страна на студениот ветар;Ако барел не е користена подолго време, ве молиме да се впие со половина барел на вода за еден ден, а потоа се стави сунѓер внатре и печат на пакет со добра запечатување пластика.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Нога Бањи за Домашна Употреба Кофа Нозе Нога Када Педикир Слив Дрво Нога Слив Дрвени Сауна Кофа Дрвени Спа Слив
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нога Бањи за Домашна Употреба Кофа Нозе Нога Када Педикир Слив Дрво Нога Слив Дрвени Сауна Кофа Дрвени Спа Слив

Длабоко дизајн, длабока вода може да се впие целата нога.Совршена алатка за нозете замор олеснување и оп

DEN 1521.60
XXF-Продавница Дрво Нога Када Када, Базен за Возрасни Дрвена Нога када, апарати за Домаќинство Нога када, Миризлива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XXF-Продавница Дрво Нога Када Када, Базен за Возрасни Дрвена Нога када, апарати за Домаќинство Нога када, Миризлива

☞ Животната средина и Здравјето Материјали : Направен од миризливи ела, направени од природни дрво,рака

DEN 4298.16
Песната Слив мијалник Виткање На Перење када Кофа Слив Виткање топла Вода Стави Перење Чистење Нога Бања Цврсто
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Песната Слив мијалник Виткање На Перење када Кофа Слив Виткање топла Вода Стави Перење Чистење Нога Бања Цврсто

▲ [Спречи Истекување Вода] : Беспрекорно спојување на внатрешниот ѕид за да се спречи отпадна вода ▲ [Фу

DEN 11919.60
Дрвена Нога Слив,Миризлива Чемпрес Binaural Нога Када, апарати за Здравство Нога Бања Барел, Мазна и Нежна Педикир
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дрвена Нога Слив,Миризлива Чемпрес Binaural Нога Када, апарати за Здравство Нога Бања Барел, Мазна и Нежна Педикир

* Оваа дрвена нога слив е направен на вуди растенија, природни и еколошки, тешко и издржливи, со природни

DEN 1212.00