• Неодамнешно
Маникир и Педикир Чешлање Комплет од не ' Рѓосувачки Челик Педикир Маникир Поставена за Полнење за Жените и Мажите Професионални Помине Clipper Ножици 10pcspink

Маникир и Педикир Чешлање Комплет од не ' Рѓосувачки Челик Педикир Маникир Поставена за Полнење за Жените и

Buyers rating:
DEN 2128.80

Количина на стоки

【Педикир маникир за Нега на Кожата Алатка】 на новата генерација на професионални нокти комплет содржи алатки за три функции треба да ги исполнат она што ви треба, вклучуваат рака заштита, лицето за нега, нога нега.Оваа педикир маникир поставена има се што ви треба. 【Нерѓосувачки Челик Нокти Алатки за Полнење】 Овие маникир и педикир алатки се направени од професионални хируршки одделение од нерѓосувачки челик за да се овозможи безбедно стерилизација, спречување на корозија, и да се минимизира ризикот од инфекција. 【Преносни Маникир и Педикир】 Нашите нокти поставите доаѓа со преносни leatherette случај кој лесно се отвора со притискање на копчето.Исто така е многу лесен, па можете да го носат во вашата торба секој ден или пак со тебе кога ќе патуваат. 【Лесен-за-носат помине clippers поставите】 Нашите Комплет е направен од висок квалитет на кожа обвивка, убава и лесна, издржлив, лесен за складирање и за носење, да се зачува простор, совршен за патување и во секојдневниот живот. 【Најдобар Подарок】Ова нокти алатки естетски дизајн на пакување, на случај е направен од високо-квалитет fabricleather, стилски и елегантен, совршен подарок за Божиќ Ден, Денот на Благодарноста, Денот на Мајката.Мајка, Роденден или компанија на персоналот.Подароци итн. "Објект Тип:Големина:7/10 Pcs Количество:1 * Помине Clipper Set Material:Нерѓосувачки steel Item Име:Нерѓосувачки Челик Помине Cuticle Nipper Нокти Set Color:Black Function:помине алатки,мртвата кожа смена, се соочуваат со care Features:Педикир алатки,Ноктите Clippers Trimmer Model:Јаглероден Челик Помине Clipper High Квалитетни Нерѓосувачки Челик:Помине Обликувањето Tools Manicure Помине Обликувањето Алатка Функција:Подвижен, Издржлив, Цена-ефикасен Помине Tools Function:Мртвите Кожата, Отстранување, Чистење Нечистотија, Трим Eyebrow Manicure Алатка Функција 2:Ноктот Nipper, Ноктите Polishing Occasion:Рака Грижа, Нога Нега, Лицето Се Грижи".

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат