• Неодамнешно
ОП Нокти Сет, Ноктите Clippers Сет (9-Парче Сет), од не ' Рѓосувачки Челик Преносни Патување Помине во Собата, Професионални Убавина Алатки (Сребро) (Боја : Сина)

ОП Нокти Сет, Ноктите Clippers Сет (9-Парче Сет), од не ' Рѓосувачки Челик Преносни Патување Помине во Собата,

Buyers rating:
DEN 316.80

Количина на стоки

Лесно за чување, таписерии и носат-отпорни, лесно да се носат блиску до телото, безбедни и не гребење облека.Лесно да се носат и продавница, нашите нокти clippers се направени од високо квалитетна СТП кожа случај, убава и лесен, силен и издржлив, лесен за складирање и за носење, да се зачува простор, многу погоден за патување и секојдневниот живот!.Мултифункционален грижа сет, ноктите clippers сет содржи 9 помине и ноктот алатки, кои може да ги исполни сите ваши рака се грижат, лице и нога нега потреби.Многу погодна за сите типови на ноктите и го скратува, вклучувајќи мажи, жени, девојки, момчиња, и стари лица.Направени од високо-квалитет на јаглероден челик, никогаш не rusty, убава, остри, силен, издржлив, преносни, удобен, здрав и сигурен убавина алатки може да се заштити вашето здравје.Исклучителна класичната втиснување дизајн на високо-квалитетни СТП кожа случај е избран, кој е удобен за носење, и тоа е најдобро во секое време, насекаде во домашниот живот, канцеларија или патување.Име : Ноктите Clipper Set Color : црна, розова, blue Commodity тип : лични перење/чистење/care Weight : 0.247 kg Material : висок квалитет на јаглероден челик + СТП кожа case Size : 8x12.5cm, 3.1x4.9in (holster)Спецификации : 9-парче сет.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат