• Неодамнешно
YINGTONG Помине Clipper Поставите 20 Компјутери Професионален Маникир Поставена од не ' Рѓосувачки Челик Помине Clipper Комплет Педикир Режа Tweezer Помине Грижа Алатка Поставув?

YINGTONG Помине Clipper Поставите 20 Компјутери Професионален Маникир Поставена од не ' Рѓосувачки Челик Помине

Buyers rating:
DEN 239.52

Количина на стоки

КВАЛИТЕТОТ НАДГРАДБА : Сите алатки се направени од премија од не ' рѓосувачки челик, голема цврстина и трајни,работ на секој е полиран постојано да имаат удобност зафат,на ножот може да се задржи остри за 10 години по повторувачки полирање и стврднување процес, да ви даде непречено и чистење на сечење.ЦЕЛОСНО ФУНКЦИОНИРАШЕ : функцијата на повеќето маникир поставена е базирана врз средување на ноктите, и нашите поставите има различни функции, вклучувајќи рака грижа,нога нега и лицето Електрични Нокти,секоја алатка е детално ја направи и може да ги исполни вашите сите видови на потреби од згрижување во секојдневниот живот, еден сет во рака,кои живеат на леснотија.ПРЕНОСНИ ГОЛЕМИНА : Дали сакате да го поседувате нокти сет кој не го окупира просторот, кога ќе патуваат или дома?педикир сет дизајниран со protable големина,може да се стави тоа на секаде youwant,како што се чанта, автомобил, багаж, канцеларија и така натаму,одлична за патување или дома.Не само таписерии и луксузен, но се единствени во настап, ќе fondle admiringly кога ќе го видите тоа.Ноктите во собата е опремена со пренослива синтетички кожа случај, кој може да биде лесно да се отвори со притискање на копчето.Исто така е многу лесен, па можете да го носите со вас во вашата торба секој ден, или можете да го земете со вас кога ќе патуваат.Секоја алатка на ноктите сет е внимателно да се намали и е произведен да се обезбеди поголема и удобно користење.Бренд и Висок Квалитет на Нокти Set Item Име : ноктите clipper, ноктите clipper сет,професионални помине clipper, педикир, педикир алатки,педикир нога,педикир опрема,педикир во собата,ноктите педикир Функција : Овој сет содржи основни алатки што ви се потребни за нормален чешлање, маникир или педикир.Идеални за патување и за домашна употреба.Материјал : не ' Рѓосувачки steel Size : 11*6.8*2.3 cm Net Тежина : 14pcs : 12*8*2cm,163g 6pcs : 5.6*11*2.1 cm 56g 10pcs7.8*11.1*2cm 102g 20pcs : 15.5*10*2.5 cm 238g Box Боја : црна,сина,зелена.brown Style : Педикир Маникир Поставена Комплет за Нокти Грижа Clipper Tool Material:СТП торба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат