• Неодамнешно
Nippes Solingen Помине Clippers 1 Парче Нерѓосувачки Челик 13 cm

Nippes Solingen Помине Clippers 1 Парче Нерѓосувачки Челик 13 cm

Buyers rating:
DEN 1531.68

Количина на стоки

Производителот гаранција може да не се применува.За секојдневна помине грижа дома или во движење : тешки помине clippers со бафер пролет во професионални и квалитетни направени од не ' рѓосувачки челик, за мажите и жените.За скратување на ноктите, погоден за педикир и маникир.Високо-квалитетни материјали : парична казна изработка, долг животен век, оптимална функционалност благодарение на постојана контрола на квалитетот.Произведени во Германија – направени од страна на рака, за 90 години : рака-фалсификувани и рака-полиран, дезинфекција на инструменти и без намалување на квалитетот.Кутија содржина : 1 x Nippes Solingen помине clippers, 1 парче, предмет бр. 28 R.За секојдневна помине грижа дома или во движење : Тешки Nagelzange со Pufferfeder во професионален квалитет направени од не ' рѓосувачки челик, погоден за мажите и жените, за средување на ноктите, погоден за педикир и маникир – Висок квалитет ткаенини : Најдобрите заврши, долг животен век, оптимално Funktionsfähigkeit поради постојана Qualitätskontrolle – врши во Германија – рачно изработени сад за 90 години : Рачно Кован, И да го Намали, дезинфекција на инструмент без Qualitätsminderung – Пакет содржина : 1 XNIPPES Solingen Nagelzange, 1 парче Реден број 28 R.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат