• Неодамнешно
Xuejuanshop Помине Clippers/Нокти Комплет за Нокти во Собата, Педикир Комплет за Нокти Clipper Поставите 9pcs Професионални Мажи Чешлање Комплет од не ' Рѓосувачки Челик Преносни

Xuejuanshop Помине Clippers/Нокти Комплет за Нокти во Собата, Педикир Комплет за Нокти Clipper Поставите 9pcs

Buyers rating:
DEN 624.00

Количина на стоки

▶Чешлање Помине комплет, лесни за проектирање што го прави вашиот совршен за патување партнер, нуди исклучителни нога, рака и лицето чешлање tools.Тоа е за Мажи И Жени се грижат алатка, вие не ќе сакаат да се одделат во вашиот патувања и, исто така, секојдневниот живот. 1.2020 нови надградени нокти clippers, овие педикир педикир се направени од високо квалитетна јаглероден челик, никогаш не рѓа, убава, остри, цврсти, трајни, преносни, удобен, здрав и сигурен убавина tools да се заштити вашето здравје. 2. Мултифункционален грижа сет, ноктите clipper сет содржи 9 парчиња на ноктите и ноктот алатки за да ги исполни сите ваши рака се грижат, лице и нога нега потреби.Идеален за сите видови на ноктите и го скратува, вклучувајќи мажи, жени, девојки, момчиња, стари лица. 3. Лесно да се носат и продавница, нашите нокти clippers поклопецот е направен од високо-квалитет СТП holster, убава и лесна, издржлив, лесен за складирање и за носење, заштеда на простор, многу погоден за патување и секојдневниот живот!. 4. Лесен за употреба, плоштад карирани против пролизгување се справи со дизајн, ергономски дизајн, висок квалитет на јаглероден челик, не е лесно да падне.Многу лесно да се намали тешко и дебели ноктите.Обезбеди удобни и релаксирачки старечки живот, лесно да се сфати и да се намали заморот. ▶Најдобар избор на подароци:Нашите Нерѓосувачки Челик Нокти Комплет со згодна кожен костум ,тоа е модерно、практични и популарни со семејството и пријателите.Тоа е најдобриот подарок за вашите роднини, пријатели, родители, сопруг и сопруга.Име на производ : Ноктите Clipper Set Product материјал : јаглероден челик + СТП кожа case Product димензии : должина 12.5 см, ширина 8cm, висина од 2,5 cm Number на производи : 9 парче set Product Боја : Сребро + Црна Кожна Case Product Апликација : Мажите и жените помине грижа алатки, убавина нега tools1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Со исклучок на објекти, освен оние прикажани во производот фотографии.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни екранот може да се појави благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените информации, големина рачни мерења на локации, може да бидат различни за секоја променлива, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако мислите дека нашите производи имаат било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. добредојдовте вас и за споделување на повратни информации, така што ќе може да се обезбедат подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете во мојата продавница, постојат многу производи за вашиот референца, логистика, обично ќе брод во 1-3 дена, се очекува пристигнување време е 9-15 дена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат