• Неодамнешно
Возвишеност Лаванда Возраст Корективни Ноќ Се Концентрира, 1.2 Унца

Возвишеност Лаванда Возраст Корективни Ноќ Се Концентрира, 1.2 Унца

Buyers rating:
DEN 1584.00

Количина на стоки

Не се заклучи на влага во за долготрајна хидратација.Обезбедува влага за да сите слоеви на епидермисот.Антиоксидантна заштита.Хидрат и го надополнува вашиот изглед на кожата со овој третман во текот на ноќта.Богата argan масло, маслото од јојоба и шеј путер подобрување на изгледот на вашата кожа, густина и помогне во намалување на појавата на брчки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ресторативна Ноќен Крем, 50мл (1.7 FL. МЛ.)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ресторативна Ноќен Крем, 50мл (1.7 FL. МЛ.)

12% 7 VITAE 2% Matrixyl Synthe'6 : моќен peptide помага да се врати на кожата цврстина и тон.Bromelain : антииритација на овошни

DEN 2280.00
Emepelle Ноќен Крем, 1.7 fl. оз.
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Emepelle Ноќен Крем, 1.7 fl. оз.

100% на студии учесниците покажаа подобрување во хидратација на кожата врз основа на истражувач анализа 9

DEN 4680.00
Производ Слика Ретинол Анти-Стареењето Страна На Крим – Оригинал Ретинол Бренд За Помладите Бараат Раце + Ретинол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Производ Слика Ретинол Анти-Стареењето Страна На Крим – Оригинал Ретинол Бренд За Помладите Бараат Раце + Ретинол

РЕТИНОЛ ИНСТАНТ ЗРАЧЕЊА БУСТЕР – Третира Вашата Кожа со Излив на Хидратација за Здрав Сјај во Само Секу

DEN 911.52
ноќта се движи + избрише денес
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ноќта се движи + избрише денес

brightens + смирува цела ноќ или ден.збогатен со витамин c + e, нашите ноќ се движи лесни + нафта слободен серумс

DEN 1219.20