• Неодамнешно
YUEND со Бела Кадифен Трим Божиќ Порибување Колекции за Семеен Празник Божиќ Партија Украси Класичен Персоналните Среќен Божиќ Дедо Мраз Смешно Elk 1 Парчиња Големи

YUEND со Бела Кадифен Трим Божиќ Порибување Колекции за Семеен Празник Божиќ Партија Украси Класичен Персоналните

Buyers rating:
DEN 95.52

Количина на стоки

Големина : 17.71 x 12.20 инч.Божиќ Порибување Ткаенини : Праска сомот, Кристално сомот, Арктикот кадифе.Божиќ чорапи имаат циклуси кои го прават тоа лесно да висат насекаде во куќата.Отвори на врвот за бонбони или разни мали подароци.Ова е одличен Божиќ декорација, додавајќи празнична атмосфера и прекрасен подарок за пријателите и семејството.Ние обезбедуваме DIY прилагодено услуга, ако имате омилена слика, ве молиме да ни ме.Ова е одличен Божиќ украс, совршен подарок, со вас и вашето семејство прекрасен празник меморија!Ве молиме имајте на ум дека поради рачни мерења, можеби постои јаз на 1-2 cm.Покрај тоа, различни покажува, исто така, може да имаат боја разлика.Ако имате било какви прашања по приемот на производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе го реши проблемот за вас.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Божиќ Снегулка Порибување на Носителите за Mantel Сет од 2,Порибување на Закачалки за Камин,Мантија Клип Носителот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Божиќ Снегулка Порибување на Носителите за Mantel Сет од 2,Порибување на Закачалки за Камин,Мантија Клип Носителот

МАТЕРИЈАЛБожиќ порибување на носителите за камин се направени од високо квалитетна цинк легура, сјајна

DEN 693.12