• Неодамнешно
Healifty 2 ПАРЧИЊА Деца Носот Пинцети Чистење Nipper plier Грижа на Деца Почиста за Бебиња' Носот папокот Уши Чистење Алатката(Бела)

Healifty 2 ПАРЧИЊА Деца Носот Пинцети Чистење Nipper plier Грижа на Деца Почиста за Бебиња' Носот папокот Уши

Buyers rating:
DEN 2392.80

Количина на стоки

Безбедно и ефикасно да ги расчистување на бебе/дете ноздрите.Доаѓа со јасна капа за складирање.Фино изработени од пластика ' рѓа-слободни.Чисти носната шуплина пред употреба на назален aspirator.Опис Ова бебе пинцети е голем малку корисна алатка.Употреба на носот пинцети да пикап материи во носот или ролна лист на мокра ја избришат или ткиво хартија на совети за чистење низ ноздрите.Безбедно и ефикасно да ги расчистување на бебе/дете ноздрите.Карактеристики - Боја : Бела. - Материјал : ABS и PP. Големина На : Прибл. 9.5 x 2.4 x 1.3 см.Пакет Вклучувајќи 1 X Бебе Tweezer.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат