• Неодамнешно
Milisten Носната Aspirators Анти-Рефлукс Snot средства за Чистење Носната Празнење Морон Booger Смена за Бебе Дете Бебе Деца 2 парчиња

Milisten Носната Aspirators Анти-Рефлукс Snot средства за Чистење Носната Празнење Морон Booger Смена за Бебе

Buyers rating:
DEN 280.56

Количина на стоки

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ЛЕСНО да го ИСЧИСТИТЕ ВАШИОТ BABYS дишните патишта, за чистење на нивните носната пасуси на слуз, исто како во болница, сега дома.ВАШИОТ СИЈАЛИЦА ШПРИЦ му ПОМАГА на ВАШЕТО ДОЕНЧЕ ДИШЕТЕ ПОЛЕСНО, одржување на вашиот новороденчињата носот јасно.Плус, тоа е многу лесно да се чисти и повторна употреба.ГОЛЕМ НОС ASPIRATOR ЗА НОВОРОДЕНЧИЊАТА И ДОЕНЧИЊАТА, во совршена големина.Исто ТАКА ФУНКЦИОНИРА и КАКО УВО ВОСОК ШПРИЦ, што ќе ви овозможи да одржите вашиот babys уши чисти и јасни, помага да се спречат инфекции.Ве молиме да бидат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви обезбедиме Топ-Отценети Услуга на Клиентите.Description Be сигурни дека за да се исчисти шприц и по секоја употреба.Вшмукување до некои топла вода и сапуница тресат наоколу.Следете го со обична вода, а потоа да се притисне надвор колку што е можно.Оставете да се исуши од страна стои нагоре, врвот надолу.Функција - Материјал : Силикон и PP.- Боја : Сина, розова.- Големина : За 24x6x6cm.Бидете сигурни да се исчисти шприц и по секоја употреба.Вшмукување до некои топла вода и сапуница тресат наоколу.Следете го со обична вода, а потоа да се притисне надвор колку што е можно.Оставете да се исуши од страна стои нагоре, врвот надолу.Пакет Including2 x Бебе Носната Aspirator.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат